1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak autostartu FSD 3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez reprymender, Styczeń 1, 2014.

1. reprymender

reprymender Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem wygląda tak:
    -nie mogę ustawić aby FSD 3 odpalał mi sie po starcie konsoli

Mam RGH na SLIM Board:Trinity Flash:Trynity Type:Glich2 kernel 2.0.16203.0 i wgrałem na dysk konsoli do utworzonego folderu PROGRAMS Freestyle 3 rev 735 oraz dash_launch_v3.07. Odpalam dash launch 3.07 (przez XEXMenu) z podfolderu Installer i pojawia się mi wersja dash launch PL. Niestety nie wiem jak czytać poszczególne funkcje. Gdy wejdę w ścieżki mam m.inn. default do którego ustawiam ścieżkę na folder PROGRAMS=>Freestyle 3 rev 735=>default.xex. Niestety po naciśniećiu B na padzie tj. wyjściu z dash launch-a, owszem odpala się FSD 3, ale po wyłączeniu konsoli i ponownym włączeniu nie mam ustawionego odpalania FSD.Jednym słowem nie zapisują sie te ustawienie w launch.ini.Na dysku tj. HDD=>tu mam wgrany launch.ini.Ktoś wie jak skutecznie ustawić w tym dash launch 3.07 odpalanie FSD 3 lub jak skutecznie zapisać ścieżkę do FSD ?.

P.S. jak odpalam konsolę (poza sytuacją odpalenia przez otwarcie tacki napędu DVD) mam zawsze NXE. Wcześniej przed nagraniem na dysk launch.ini,jedyny plik launch.ini jaki miałem był i jest w pamięci flash konsoli. Absolutnie wszystkie gry chodzą.

rep.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Po ustawieniu ścieżki naciśnij RB , wskaż urządzenie na którym masz obecny launch.ini np. Hdd, potem najedź na to i naciśnij X.
    Później wychodzisz za pomocą B i już masz autostart za każdym razem.
    PS. Zaktualizuj sobie DL do 3.10 :)

4. nitros5

nitros5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włoszczowa
    i Freebota do najnowszej wersji ;)

Wczytywanie...

Poleć forum