1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak avatara JTAG po przeniesieniu danych z dysku

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez RossiQ, Czerwiec 25, 2010.

1. RossiQ

RossiQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.

W mojej starej konsoli miałem dysk 60GB i zmieniałem na 250GB po zgraniu danych i profilu avatar jest tylko czarny "kontur". Po wejściu w tryb edycji pisze o aktualizacje. Nie chciałem robić tego na 250gb bo groziło to banem na konsole. Natomiast na 60 gb jak mi sie tak wydarzyło to zrobiłem aktualizacje i wszystko było ok. Taraz mam JTAG-a i XBR ale problem jest dalej nierozwiązany. Czy ktoś ma jakiś pomysł na to ???

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    zaktualizuj offline jak nie pomoże to podłącz do neta co ci szkodzi tak czy siak nie korzystasz z xbl.

4. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Z tego co mi wiadomo to xbr emuluje dasha 8xxx. Taką więc ściągnij aktualizacje 8xxx. Dograją się tylko avatary. Tak zrobiłem u siebie tylko z Jtag i wszystko działało :)

P.S W żadnym razie nie podłączaj do XBL! Tam zaktualizuje się do 9199 więc o JTAG możesz pomarzyć. Możesz dogrywać tylko aktualizacją 8xxx w XBR, a w Freeboocie 9199.

5. RossiQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przy dogrywanieu aktualizacji nie rozwaili jtaga CHODZI MI O OPROGRAMOWANIE?? A i jeszcze jedno jak mam dash 8xxx a wsadze pendriwe z dash 8xxx to i tak nie odpali sie.

6. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
  7. Misiek3600

Misiek3600 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Kolega ma rację możesz też zrobić aktualizacje z gry która wymaga dasha 8xxx dograją się same avatary ja tak robiłem i wszystko działa.

8. RossiQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dokładnie tak ściągnąłem dash 8xxx i są już avatary. Dzięki za pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum