1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak AVATARÓW gier po aktualizacji DASHA na 16537

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez anett, Grudzień 15, 2013.

1. anett

anett Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam posiadam konsole przerobioną RGH ostatnio kolega namówił mnie na aktualizacje Dasha do nowszego programem JRUNER jak się nie myle. Wszystko poszło ok poza aktualizowaniem awatarów oraz kinekta, wg tutoriala miałem zamienić ściągniętą aktualizację z $system (coś takiego) na $$ystem ale niestety w tej sytuacji nie widziała mi konsola Pena. Więc udało się niestety zostawiając nie zmieniony system plików $system... ale udało się więc gry śmigają jak dotej pory. Nie używam FSD bo działa mi na org systemie, ale zniknęły mi avatary gier oto fotki

wciskam
    http://imageshack.us/photo/my-images/51/njp3.jpg/

pojawia się
    http://imageshack.us/photo/my-images/843/f4fe.jpg/

a powinny być takie jak tu jest
    http://imageshack.us/photo/my-images/577/brd1.jpg/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Semimav

Semimav Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
  4. anett

anett Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak, kinect też działą

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  6. anett

anett Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zrobiłem launch.ini zmieniony $$zmienione i dalej nie widzi pena. Jak zostawie system plików $system to widzi ktoś pomoże?
    EDIT:
    "Pomogło mi dopiero usunięcie wszystkiego z folderu SysExt w File Manager w Utilities (trzeba włączyć zaawansowany tryb menadżera w opcjach głównych FSD).
    Po wyczyszczeniu folderu od razu pod NXE pojawił się popup z aktualizacją z folderu $$ystemupdate na pendrive"

znalazłem coś takiego ktoś robił to czy można wykasować ten folder? próbować?

Edytuj posty - nie pisz jeden pod drugim - #Jabar

7. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dobra nazwa folderu? - $$ystemUpdate , w launch.ini linijka : noupdater = true ??
    Możesz spróbować na kilkanaście sekund wypiąć konsolę z prądu z gniazda sieciowego skoro aktualka nie rusza.

8. anett

anett Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aktualka ruszyła dopiero po usunięciu wszystkiego z pliku SysExt. Wszystko się zainstalowało jak tralalala ale dalej nie ma tych avatarów... gdzie może być błąd?! Hmmm co by jeszcze spróbować....

Wczytywanie...

Poleć forum