1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak AVATARÓW gier po aktualizacji DASHA na 16537

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez anett, Grudzień 15, 2013.

1. anett

anett Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam posiadam konsole przerobioną RGH ostatnio kolega namówił mnie na aktualizacje Dasha do nowszego programem JRUNER jak się nie myle. Wszystko poszło ok poza aktualizowaniem awatarów oraz kinekta, wg tutoriala miałem zamienić ściągniętą aktualizację z $system (coś takiego) na $$ystem ale niestety w tej sytuacji nie widziała mi konsola Pena. Więc udało się niestety zostawiając nie zmieniony system plików $system... ale udało się więc gry śmigają jak dotej pory. Nie używam FSD bo działa mi na org systemie, ale zniknęły mi avatary gier oto fotki

wciskam
    ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

pojawia się

a powinny być takie jak tu jest

2. Lotnik421 Xbox One

3. stw997

stw997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  4. anett

anett Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    proszę o moderatora o usunięcie 2 nie potrzebnych tematów wystąpił jakiś błąd u mnie nie umiem usunąć

Wczytywanie...

Poleć forum