1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak darmowego konta GOLD

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kerpal, Październik 11, 2009.

1. kerpal

kerpal Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Witam , podobno przy zakupie konsoli w wersji premium powinienem dostać konto gold na miesiąc , jestem na etapie rejestracji konta i zatrzymalem sie na ABONAMENT ZA KONTO GOLD i mam do wyboru 3 opcje kupna i dwie na dole , MAM KARTĘ ABONAMENTOWĄ i NIE CHCĘ KONTA GOLD , z tego co wiem te darmówki są zapisane w konsoli i nie ma żadnego kodu , co wybrać żeby mieć gold aktywowany ?

do usuniecia , juz sobie poradzilem ...

2. Lotnik421 Xbox One

3. px3

px3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To moze napisze odpowiedz, zeby inni sobie poradzili - klikamy "Nie, dziekuje" i zostanie wyswietlony komunikat o darmowym koncie Gold, ktore mozemy wykorzystac.

Wczytywanie...

Poleć forum