1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak dobrych tytułow na X360...:(

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez krisr77, Czerwiec 12, 2009.

1. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Witam

Czy wy tez macie takie samo wrażenie jak ja ze ostatnio na Xsie nie ma za bardzo w co grac???
    Jedyne gry które przyciągnęły moja uwagę od początku roku to RE:5 i Xmen Wolferine.
    Reszta ( z tych co grałem) czyli Wanted, Terminator, Prototype, Red Faction i inne juz nawet nie pamiętam to mniejsze lub większe crapy, nie zbliżają sie nawet do poziomu dobrych starszych gier a co dopiero jeśli chodzi o wyznaczanie nowych standardów.
    Gdzies tam na horyzoncie sa splinter cell, forza, lost planet 2, assassin creed 2, alan wake, i modern warware 2, NFS Shift, Tekken 6 ale na razie na wiekszosc z nich przyjdzie jeszcze nam poczekać......

Cos sie nie starają wydawcy, większość gier które teraz wychodzą to muliplatformy i to w dodatku słabe......... Nie ma mocnych dopracowanych exclusivów, powoli zaczynam zazdrościć Soniaczom ich tytułów np z chęcią zobaczyłbym cos ala Uncharted 2 na xsie, ale ze tworzenie tak bajecznie wyglądającej gry trwa ze 3 lata to juz chyba sie w tej generacji nie doczekam.

Tyle moich wrażeń, czekam na wasze :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    no fakt..tak jest jak napisales...ale nie ma tez co sie dziwic.konsola juz do konca istnienia ma raczej blizej jak dalej..a do tego tez jest teraz taki okres....zazwyczaj na wszystkie konsole jakie mialem ( a mialem chyba z kazdej stajni kilka konsolek) zawsze bylo tak ze najwiekszy wysyp gier byl jesien zima i poczatek wiosny..mniej wiecej od pazdziernika do kwietnia....,,,,a w okresie letnim raczej sa przestoje...z filmami tez tak bylo ( pracowalem w wypozyczalni kaset 5 lat i wiem) ...cza byc dobrej mysli ze na jesien znow zacznie sypac fajnymi grami a jak narazie grac w to co nas najbardziej cieszy

4. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Nom cóż niestety.Tak to już jest.Ale PS3 poza Infamous również nie ma się czym chwalić.Ale przynajmniej dobre tytuły się zbliżają.Tak samo jak na PS3 Havey Rain.W tym roku wydaje mi się ,że nie wygra X360 w pojedynku z PS3 a będzie remis.W zeszyły roku X360 miał zdecydowanie wiele ciekawych tytułów.W tym roku to albo kontynuacje ,które nie zawsze są dobre ,gdyż twórcy zobaczyli wyniki sprzedaży to od razu pokręciło im się w głowach albo nowe mniej znane marki co oczywiście nie znaczy ,że są złe.

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Trzeba poczekać do jesieni na dobre tytuły :)

6. Fynal

Fynal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jak dla mnie marudzenie ;P mi tam Prototype bardzo przypadł do gustu, może graficznie nie jest cudowny ale nie tnie się jak GTA 4, może i fabuła pokręcona... ale możliwość wszystkiego niszczenia to coś świetnego w tej grze z przyjemnością ją przeszedłem a tym miesiącu to jeszcze czekam na Ghostbuster, Overlord II (pierwsza część była boska), FNR 4, więc ja tam nie narzekam na brak tytułów... a jeszcze mam do przejścia w te wakacje produkcje na które jeszcze nie miałem czasu Fable 2, Fallout 3, Eternal Sonata, Dead space...

7. MiSzCzU

MiSzCzU Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Są gusta i guściki, mi Prototype i Guerrilla bardzo przypadły do gustu.

8. krisr77

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Tez pogrywam w Prototyope ale powiem ci ze "troche" sie zmuszam. Przy takim Wolferinie to gra bardzo przeciętna. Niby jest rozpierducha niby sa moce ale to wszystko takie naciagane jakies (wg mnie). misje nieciekawe (jedz tu rozwal to, skonsumuj goscia, obron gosciowe itd (nie mówiąc juz o pobocznych typlu pokonaj iles tam checkpointow w określonym czasie). ogolnie panuje chaos, a latanie po blokach i siepanie pazurami (btw duzo slabsze niz we wspomnianym juz wolferinie) jakos sie nudzi.
    To samo np z red faction. niby fajna grafa, duze możliwości niszczenia ale gre kladzie sterowanie i strzelanie. (gdyby zrobili to tak jak w GoW to bylby hicior)
    Nastepny przyklad - Bionic Commando -ogolnie gra ciekawie pomyślana graficznie tez powyżej średniej ale to bujanie sie na linie mogloby byc bardziej intuicyjne. Np w ogole nie mogłem sie przyzwyczaić. Jak juz doszedłem do wprawy to i tak nie dawało to jakiegos szczególnego fanu, jest to po prostu podstawowy środek komunikacji w tej grze.... misjie tez jakies nijakie itd...
    Mogbym tak wymieniać w nieskończoność we wszystkie te gry pograłem chwile i bralem sie za nastepna.... w koncu pewnie przejdę ale nadal czekam na cos co bedzie dawało prawdziwy fun z gry (a nie irytowało czesciej niz bawiło) albo przynajmniej cieszyło nasze gałki oczne jakas super grafa...

9. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Rzeczywiscie nie ma w co grac , ja to ostatnio odswiezylem sobie MGS'y z PSX i PS2 :D na X'a to ostatnio w Forze 2 od czasu do czasu bo trzecia czesc taaaakiego smaku narobila , ze musialem sobie chociaz w 2 pograc)) A Uncharted 2 nie masz co zazdroscic , bo na ta gre tez trzeba jeszcze poczekac(170 dni) , a do tego czasu to i pare dobrych gier na X'a wyjdzie(np Forza 3 - 131 dni);)

10. krisr77

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    moze i trzeba poczekac na Uncharted 2 ale grafa i gameplay zabijaja :)
    Stream - Gamersyde - tu macie link jakos HD :)

11. falcon1984

falcon1984 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Też mam podobne odczucia, ostatnio same crapy wychodzą. Ale nie ma się co dziwić, teraz jest sezon ogórkowy. Zawsze największy wysyp dobrych gier jest na jesień a potem pod koniec roku. Teraz gry średnie lub słabe wychodzą. Czekałem na Fuel, który okazał się dla mnie niewypałem, już nawet nie chce mi się wyjaśniać czemu. Podobnie z Prototype, kompletnie mnie ta gra do siebie nie przyciąga. Może to kwestia wieku i inaczej patrze na gry jak kiedyś ... Pewnie kilka lat temu miałbym niezłą radochę grając w te gry ale teraz po prostu czuje niedosyt i zawód :)

No ale nie jest tak źle, wkrótce premiera FNR4, który na pewno mi się spodoba bo kocham część 3. No a potem raczej ogromna pustka z grami, dopiero Fifa 10 we wrześniu, a potem Modern Warfare2, AC2, Splinter, Forza, NFS. Ogólnie trzeba jakoś przeczekac ten niekorzystny okres, na jesieni będzie na pewno lepiej. Ale dobrze piszesz Kris, też mam podobne odczucia że same crapy ostatnio :) Pzdr

12. starmag

starmag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Racja co do tego ,że jest mało ciekawych tytułów. Uważam ,że w Europie i USA producenci nie potrafią robić dobrych gier. Wszystkie gry są robionę na szybko przez co fabuła i klimat wypadają kiepsko. Zawsze byłem tego zdania ,że gry na konsole potrafią robić tylko japońscy producenci. Jednak oni produkują małą ilość gier, z dużym nakładem czasu na produkcje ale gry wypadają potem bardzo dobrze np. RE, MGS,Tekken, GT, FF i inne. Ostatnie dobre gry wedłóg mnie to RE5 i Star Ocean Last Hope. Jest też troche dobrych sportowych gier ale ich nie licze.

PS. $krisr77 jeśli tolerujesz gry jrpg to proponuję tobię zagrać w star ocean last hope. Wedłóg mnie jedna z najlepszych gier na Xa z dobą fabułą i klimatem. Premiera była 5 czerwca.

13. MiSzCzU

MiSzCzU Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    *********! Ta gra wymiata! Pierwszy raz o niej słyszę, a od razu po filmiku ją pokochałem! Czekam jeszcze na Mafię 2.

PS: Uncharted 2 to coś podobnego do Resident Evil 5. :)

14. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Może sam zastosujesz się do własnego opisu?Gdzie Ty widzisz podobienstwo do RE5?
    A Uncharted 2 jest podobne do....Uncharted 1-czyli miks Gears of War i Tomb Raider.

Ja osobiście w tym roku zostałem bardzo milo zaskoczony przez Red Faction-gra na swój sposób nowatorska, wymagająca, z ciekawie wykreowanym światem.Nie czulę,ze jakiś element gry dodany jest na siłę.Zarzuty,ze sterowanie czy sam gunplay sa minusami sa dla mnie conajmniej dziwne-ukonczylem gre na HARD w ok.50%, w 13godzin i jakos nie odczulem brakow w sterowaniu.

Poczatek roku nalezy uznac za przyzwoity(np.Halo Wars,Riddick,Street Fighter,FEAR2,RedFaction,SKATE2,Prototype)-choc zeszlego roku o tej porze mielismy wiecej powodow do zadowolenia.

15. DeMoH

DeMoH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja nie narzekam na brak tytułów, szczególnie jeśli porównam sobie jakie nowe tytuły są na X360, a jakie na PC i PS3. Z resztą do końca roku wyjdzie jeszcze kilka zarąbistych gierek (m.in. Left 4 Dead 2 i kilka innych ciekawych tytułów które już wymieniłeś), więc moim zdaniem nie ma co narzekać.

BTW. Za jakiś czas ma być też nowy Wolfenstein - klasyka (pamiętam jak grało się godzinami w Wolfenstein 3D... Aż się łezka w oku kręci...).

PS. Jeśli podobał Ci się Fallout 3 to ściągnij sobie dodatek Broken Steel - ja pobrałem i nie żałuję.

16. krisr77

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    przy Faloucie zacialem sie zaraz na poczatku w tym skażonym miescie :( jakos mnie znudzila ale kiedys musze przysiac bo pocztek byl calkiem calkiem
    L4D wg mnie dobra gra ale na multi. w singlu troche za chaotyczna (tzn za szybka ja wole bardziej taktyczne podejscie do shooterow)
    Wolfstein byl the best ale boje sie ze kontynuacja nie dorowna poprzednikowi.
    W ogole zauwazylem ze w grach coraz bardziej denrwuja mnie jakies drobne szczegoly (szczegolnie skryptowosc kiedy tworcy gry wymsylil sobie jeden sposob na przejscie, jakies na sile wrzucone rajdy pojazdami do shooterow (np Terminator), itd)
    Kiedys gralo sie we wszytsko teraz stalem sie bardziej wybredny....

17. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    I o to chodzi właśnie...
    Ja od początku roku widziałem może 2 filmy które naprawdę mi się podobały,przesłucham 1 płytę która mnie powaliła i zagrałem w 1 gre ktora mnie zachwycila.
    I nie uwazam tego za kryzys branzy rozrykowej,tylko na to ze akurat pozycje dostepne na rynku nie trafily w moj konkretny gust.Nie widze w tym nic złego ani dziwnego.Rożni ludzie maja rożne zapotrzebowanie na rozrywke.trzeba sie z tym pogodzic.

18. Staroch

Staroch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    krisr77 zapomniales o tym ze na horyznoncie jeszcze mafia II saboteur i wolfenstein ! to tez beda gry godne polecenia ; )

19. Karpiu360

Karpiu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    A na Batllefielda nie czekacie ?
    dziwne.

20. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Oto według mnie klasyfikacja gier które ostatnio wyszły. Podzieliłem je na takie grupy: Zaryp*ste, dobre, przeciętne, słabe i te w które jeszcze nie grałem :) Oczywiście to moje subiektywne odczucie i wiele osób się pewnie ze mną nie zgodzi, ale... Poniżej przedstawiam też tytuły które wyjdą i na które myśle warto czekać. Oto moje oceny:

ZARYP*STE:
    SBK 09: Superbike World Championship - baaardzo mi się podoba.
    UFC 2009 Undisputed - no gierka daje rade. Dobra grafa...
    Terminator Salvation: The Videogame - nie no... podobała mi się.
    X-Men Origins: Wolverine - świetny tytuł,
    Resident Evil 5 - no tak... nie trzeba nic mówić. Poza kilkoma błędami i niedopracowaniem, gra jest świetna.
    F.E.A.R. 2: Project Origin - mnie wciągnął na maxa.
    Mortal Kombat vs DC Universe - przeszedłem od razu. Zagrałem 2 sagi. Super.
    Mirror's Edge - udzielił mi sie klimat mimo sporej ilości błędów.
    Gears of War 2 - *****ng genius...
    Fallout 3 - bardzo mi się podoba.
    Far Cry 2 - bardzo mi sie podoba.
    Fable II - jak dla mnie bomba.
    WSC 09 - zaryp*asta gra. kocham snookera.

DOBRE:
    Fuel - gra mi się podoba. Fajny klimat, ale szału nie robi.
    Red Faction: Guerrilla - zastanawiałem się, czy tu, czy niżej... ale wyszło że tu.
    Bionic Commando - dobra gra. Na mnie wielkiego wrażenia nie zrobiła.
    The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena - przyzwoity tytuł.
    Ojciec chrzestny II - grafa słaba, ale nadrabia klimatem. Podoba mi się.
    Halo Wars - mi się bardzo podoba mimo, że uproszczona i prosta.
    Prince of Persia - dobry, ale szału nie robi.
    Call of Duty: World at War - nie wiem, jak dla mnie to tylko dobra gra.
    Tom Clancy's EndWar - średniak.
    Midnight Club: Los Angeles - dobry tytuł.
    Afro Samurai - Mam mieszane uczucia.

PRZECIĘTNE:
    Virtua Tennis 2009 - tylko dlatego, że grafa fajna :) Tak, była by niżej.
    Wheelman - nie podoba mi się.
    RACE Pro - słaba, ale ma kilka rzeczy które mi się podobają.
    Street Fighter IV - nie przypadł mi do gusty w ogóle.
    Quantum of Solace - tylko przeciętne choć z fajnymi pomysłami.

SŁABE:
    Ninja Blade - słaby. tyle.
    Need for Speed: Undercover - bez komentarza.

NIE GRAŁEM:
    Prototype - różne opinie, ale się skuszę.
    Damnation - też są różne opinie, ale j.w.
    Velvet Assassin - nie grałem i nie wiem czy się skuszę.
    Wanted: Weapons of Fate - Nie mam. Nie wiem co myśleć.
    Tom Clancy's H.A.W.X. - nie grałem, ale podobno fajne ;P
    Tomb Raider: Underworld - nie grałem, ale po demie nie zagram :D
    Left 4 Dead - nie grałem i nie wiem czy zagram.
    Legendary - nie ciągnie mnie do niej.
    Dead Space - jeszcze nie grałem, ale zamierzam.

TE SĄ WARTE CZEKANIA i wyjdą w tym roku:
    Overlord II
    Battlefield 1943
    Fight Night Round 4
    Call of Juarez: Więzy Krwi
    Infernal: Hell's Vengeance
    Wolfenstein
    Shadow Complex
    Batman: Arkham Asylum
    Halo 3: ODST
    Warhound
    Colin McRae: DiRT 2
    Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes
    Need for Speed Shift
    Just Cause 2
    Final Fantasy XIII
    Borderlands
    Brutal Legend
    Lost Planet 2
    Forza Motorsport 3
    Bioshock 2
    Army of Two: The 40th Day
    Modern Warfare 2
    Assassin's Creed II
    Left 4 Dead 2

Gry spisane z serwisu Gry-online.pl z działu xbox360 |Przed premierą|

21. falcon1984

falcon1984 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Fajna lista ale zapomniałeś o sportówkach na jesieni: Fifa 10, NHL i NBA od EA/2k Sports, PES 10. Poza tym ArmA 2, Operation Flashpoint, Sabouteur, Tekken 6, Max Payne 3, Splinter Cell Conviction :)

Wczytywanie...

Poleć forum