1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak dostępu do Xella

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lucky610, Styczeń 30, 2013.

1. Lucky610

Lucky610 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rudniki
    Udało mi się zrobić RGH wg Turtoriala konsola bootuje średnio 5 sek. Co dalej wgrywać próbowałem wgrać xexmenu ale konsola nie wchodzi do xell. Po naciśnięciu przycisku od tacki normalnie się uruchamia. Nie czyta też nagranych dvd z obrazem xexmenu. Płyty oryginalne czyta normalnie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  4. Lucky610

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rudniki
    Jak wejść do xella skoro tacka nie działa ? Może coś źle zrobiłem przy montażu RGH. Xell uruchomił sie po wgraniu pliku *.ecc odczytałem dvd key i cpu key po czym podłączyłem do programatora i dokończyłem wgrywanie jak w opisie Turtorial montażu Coolrunnera. Konsola nie chce odczytać dvd z nagranym obrazem xexmenu, próbowałem na różnych płytach i nic. Oryginalne płyty czyta. Od czego zacząć jak nie można nic wgrać. Podłączałem także dysk 500 w obudowe po 120 i nie widzi go (oczywiście format fat32). konsola bootuje dobrze czas ok 5 sek, może szybciej. Dioda coolrunnera tylko mrugnie i startuje.

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Brak dostępu do Xella

Na moje oko to ty wgrałes oryginalnego dasha a nie freeboota :p

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1062
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała

Jestem tego pewny:D

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland

Dodatkowo jeśli wgrałes oryginala najnowszego to zrobisz tylko rgh 2.0

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

8. Lucky610

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rudniki
    To chyba coś zawaliłem przy ostatnim punkcie turtoriala. Wpisałem cpu key, wybrałem dash ale program nie ściągał go i kliknąłem create image program wyświetlił komunikat inis are missing. Po czym kliknąłem write image. Podłączyłem konsole i zabotowała się a dalej już tak jk opisałem wcześniej. Czym najlepiej programować nand?
    Walczę od rana z konsolą ale są efekty. Wgrałem ponownie plik *.ecc konsola uruchomiła się w xell, po czym wgrałem zmodyfikowany nand przez usb przygotowany przez 360 Multi Builder. Wgrałem do konsoli i działa widzi włożony dysk 500Gb sformatowałem go. Odtwarza także xexmenu które nagrałem na płytę. Dash w konsoli to 2.0.15574 chyba dobry teraz, czy ładować najnowszy? Od czego zacząć mając już działający sprzet, co instalować?

//Mistrzuniu, nie pisz posta pod postem, korzystaj z opcji EDYCJA
    WARN
    ~z0nk31

Wczytywanie...

Poleć forum