1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak dźwięku, a wszystko podpięte!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez grinczar, Luty 11, 2010.

1. grinczar

grinczar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziś kupiłem kabel VGA Audio do połączenia monitora LCD (LG W1942S) z X360. Zakupiłem również przejściówkę 2xChinch na MiniJack oraz rozdzielacz MiniJack. Połączyłem wszystko tak:

1. Wpiąłem rozdzielacz do subwufera (2.1 Creative A100).
    2. Do jednego gniazda rozdzielacza podpiąłem głośniki, a do drugiego przejściówkę 2xChinch na MiniJack.
    3. Do przejściówki 2xChinch na MiniJack podpiąłem dwa kabelki Chinch z kabla VGA Audio.

Problem tkwi w tym, że dźwięk z komputera jest, a z X360 nie ma. Jakieś pomysły?

P.S Mam X360 (MFR: 08-08-2008) 60 GB Premium, nowy, wczoraj dotarł. Zaktualizowany do najnowszej wersji (NXE).

2. Lotnik421 Xbox One

3. grinczar

grinczar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Naprawione! Podpinałem nie głośniki, a subwufer, czyli wyjście dźwięku do wyjścia.

Temat do zamknięcia!

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Edytuj posty.

Wczytywanie...

Poleć forum