1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak dźwięku monitor i kabel hdmi-dvi

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez nexsus13, Styczeń 25, 2009.

1. nexsus13

nexsus13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam taki problem mianowicie chciałem podłączyć xboxa pod monitor LCD zakupiłem wiec kabel hdmi–dvi wszystko elegancko wygląda jednak zapomniałem o dźwięku no wiec w monitorze nie mam wbudowanych głośników jak mam zrobić żeby był glos tzn. miałem taki pomyśl żeby podpiąć drugi kabel do xa ten standardowy, co dali i jego do głośników, ale niestety nie da się wpiąć, bo jest końcówka za gruba i oba kable nie mogą siedzieć w xbox wiec jak to zrobić??

2. Lotnik421 Xbox One

3. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. nexsus13

nexsus13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Monitor 19 cali wejście dvi xbox360 arcade

5. Edzio666

Edzio666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Musisz "rozebrać" tą wtyczkę z kabla component albo composite - wtedy wejdzie i będziesz mógł sobie podłaczyć głośniki.

Wczytywanie...

Poleć forum