1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

brak dzwięku na wyjściu jack od monitora

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez cubone666, Październik 13, 2010.

1. cubone666

cubone666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    witam mam taki problem posiadam monitorek samsung t260 i podlaczonego mam xboxa przez hdmi i w tym monitorku posiadam wyjscie na gniazdo jack i gdy podpinam glosniki 2.1 zeby dzwiek wychodzil z monitora to nie dziala i nie wiem co tu zrobic

2. Lotnik421 Xbox One

3. Denpasar

Denpasar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec, Poland
    tez tak miałem podłącz na wyjście słuchawkowe , to wyjście z tylu monitora jest prawdopodobnie cyfrowe i dlatego nie działa :D

4. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    A nie jest to czasami wejście, aby skorzystać z wbudowanych w monitor głośniczków?

5. honor

honor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak się składa, że ten monitor ma z tyłu wyjście słuchawkowe, a obok cyfrowe optyczne.

j.w.

cubone666 Podłącz zamiast głośników słuchawki i sprawdź czy działają. Jeśli tak to problemem będą głośniki.

Wczytywanie...

Poleć forum