1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak dzwięku podczas ogladania filmów na X360!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bastionbastion, Kwiecień 25, 2010.

1. bastionbastion

bastionbastion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jak w temacie czasami jest dzwięk a czasami nie ma nie wiem od czego to jest zależne podczas oglądania filmow jest a włączam inny i juz nie ma. Mam x arcade jasper do tv mam podłączony przez kabel HDMI i kino domowe do tv ale czasmi jest a czasami nie. ma ktoś taki problem ? Podłącze USB z fimem i nie ma ide spac wstaje rano włączam film i dzwięk jest filmy w formanie AVI. ????????

2. Lotnik421 Xbox One

3. krigersk

krigersk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dlugo jeszcze trzeba na odpowiedz czekac? Bo mam ten sam problem...

4. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    chodzi ci o dźwięk w TV czy kinie domomowym (HT)?

5. krigersk

krigersk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W TV... Ogladalem film, cofnalem scene i po dzwieku. Nie mam pojecia co sie moglo stac.

6. ChuckTesta

ChuckTesta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Osobiście radziłbym nie marnowanie lasera w xboxie na odtwarzanie filmów tylko zakup DVD .

7. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    nic takiego to się zdarza nawet w odtwarzaczach dvd. czasami laser gubi scieżkę audio.

Wczytywanie...

Poleć forum