1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak dżwięku!pomocy!!!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Max, Luty 9, 2009.

1. Max

Max Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Mam problem ze swoja nową konsola xbox. Gdy podłączyłem ją pierwszy raz wszystko było ok, lecz po dłuszej chwili grania,znikł dźwięk i słychać było już tylko trzask.Myślałem że to wina kabla,lecz po podpięciu konsoli przez nowy kabel VGA też nic nie słychać. Zauważyłem że jeżeli poderwę nieco wtyke AV przy konsoli,pojawia się dźwięk.

Czy mogli coś uszkodzić przy przeróbce?Czy to może być coś poważnego?Co mam zrobić,odesłać do sklepu w którym kupiłem(na allegro) czy też naprawiać to na własna rękę?

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. DeMoH

DeMoH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Z tego wychodzi, że masz naderwany kabelek. Musisz albo ustawić go w odpowiedniej pozycji, albo użyć swoich umiejętności lutowania kabelków (jeśli takie posiadasz) a najlepiej kupić nowy kabel.

4. x-sauber

x-sauber Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko Biała
    Skoro sprawdzałes na 2 kablach i dalej to samo to być może coś nie stykać na płycie głownej konsoli. Jeżeli jest ona nowa i jestes pewnien ze to nie wina kabla to odeśli ją lepiej.

5. zdzicho

zdzicho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    /ETC/passwd
    x-sauber masz racje lepiej oddać niż samemu naprawiać i skopać sprzęt za 800 PLN

Wczytywanie...

Poleć forum