1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak dźwięku przestrzennego

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez krisis, Styczeń 1, 2017.

1. krisis

krisis Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kupiłem wczoraj głośniki logitech z906 5.1 i mam nimały problem gdyż nie mam dźwięku 5.1 z XO. Podłączone do konsolki optykiem , w ustawieniach wylaczone hdmi. Odpalam test 5.1 z YouTube z kosili to gra głośnik lewy ,centralny, prawy a jak maja grać tylne to słyszę dźwięk z przodu na na danej stronie. Czy dźwięk przestrzenny jest tylko w grach? Czy na YouTube włączając test 5.1 nie powinienem słyszeć tak jak jak powinno być każdy głośnik w danym momencie osobno?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1141
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na Youtube nie ma nic w 5.1, odpal sobie jakiś film na dvd albo blueray ;) choć w grach też powinno być dd5.1.

4. krisis

krisis Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wpisz na youtubie 5.1 test i tam jest od cholery filmow

5. Jabar

Jabar V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1141
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak,ale tylko z nazwy. One nie są w dolby digital 5.1, ani dts 5.1

6. włatca_trawnikuf

włatca_trawnikuf Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    374
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Witaj w krainie gdzie Syryjczyk ginie
    Nie będziesz miał w tych głośnikach dźwięku 5.1 w muzyce po optyku tylko w grach i filmach.
    YouTube też nie ma 5.1.
    Miałem przez długi czas z5500 i tam nawet jak wymusił 5.1 na muzyce to efekt był 50 x gorszy niż na stereo lub quatro.

Wysłano z Samsung Galaxy S7 EDGE

Wczytywanie...

Poleć forum