1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak dźwięku przez kabel HD

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Simo, Listopad 26, 2012.

1. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Nigdy takiego problemu nie miałem, ale teraz jak wkładam kabel hd i włączam konsole to obraz jest ale nie ma dźwięku. Jak daje w ustawienia później obraz to nie ma wogóle ustwień dla HD tylko jest wybór rozdzielczości od 648 do 1920 a przed tem miałem do wyboru chyba tylko 3 możlwości 1080i 1080p i chyba samo 1080.

Jak podłącze kabel ten euro do konsoli (komponent czy ten drugi) to dźwięk jest tylko znowu wiadomo obraz daremny.

Kabel często przemieniałem w TV bo tylko jedno wejscie HD mam ale 2 kable tak że przy konsoli wogóle nie wyciągałem tylko przy wejśćiu w TV przemieniałem kable. Ale tuner HD podłączony do tv to normalnie obraz i dźwięk jest.

Próbowałem kabel hd od cyfrowego polsatu ale dalej bez zmian. Bo ten pierwszy kabel od xboxa podlaczam do polsatu cyfrowego to też wszystko normalnie dziala.

Mogę tylko napisać że na 100% jak pierwszy raz podłączałem konsole (jakieś4lata temu) kabel HD to też głosu nie było ale zmieniłem na ten kabel komponent głos był, przemieniłem na kabel HD i też głos był. Jednak teraz to nie działa.

Narazie nie mam możliwośći sprawdzenia konsoli na innym TV, najwcześniej w weekend.

Kiedyś czytałem że jakiś reset konsoli pomaga przy takich objawach tylko nie pamiętam tej kombinacji przycisków na padzie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Dobra już sobie poradziłem, włączyłem czy wyłączyłem wykrywanie ustawień i wyskoczył komunikat że jak zresetuje konsole to będą dostępne ustawienia HDTV
    I teraz wszystko już działa. TYlko ciekawi mnie to czemu mi się te ustawienia wcześniejsze usunęły i dźwięku nie było.

ALe wszystko już działa.

Wczytywanie...

Poleć forum