1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak dźwięku przez kabel HDMI

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez harry1988pl, Październik 20, 2013.

1. harry1988pl

harry1988pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jestem nowym użytkownikiem forum :) szukałem już rozwiązania mojego problemu online ale nie znalazłem nic co by mogło mi pomóc :/

Posiadam xbox'a 360 wersja Slim z dyskiem 4GB (xbox sprowadzony z UK), w domu rodzinnym podłączam konsole do telewizora poprzez kabel HDMI (sony bravia) i wszystko chodzi dobrze jednakże ostatnio postanowiłem się usamodzielnić i wyprowadziłem się z domu :) razem z narzeczoną kupiliśmy mały telewizorek (taki bardziej do kuchni żeby miała co oglądać podczas gotowania :D) jednakże po podłączeniu konsoli poprzez kabel HDMI nie mam dźwięku. Przypuszczam że winny jest telewizor firmy uduś(Dignity) po podłączeniu słuchawek/głośników bezpośrednio do tv nic nie zmienia :/ przy połączeniu poprzez złącze gorszej jakości (nie wiem jaką nosi nazwę) które otrzymałem wraz konsolą dźwięk działa bez problemów. Do telewizora jest podłączany (złącze HDMI) dekoder ten do przerabiania tego sygnału cyfrowego na analogowy przy którym dźwięk działa. Nie wiem czy jest sens kombinować z telewizorem który i tak sobie kiedyś kupie nowy więc moje pytanie brzmi czy jest jakaś możliwość puszczenia dźwięku bezpośrednio z konsoli poprzez zwykłe słuchawki albo głośniki przez mini jack'a ?

Serdecznie dziękuję za pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wyłącz w opcjach hdmi autodetekcje

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. harry1988pl

harry1988pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hmmm a gdzie dokładnie znajdę tą opcje ?

edit: znalazłem i faktycznie pomogło ! wielkie dzięki !

Wczytywanie...

Poleć forum