1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

brak dźwięku przy HDMI-DVI - rozwiązanie??

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez SaLi, Wrzesień 25, 2008.

1. SaLi

SaLi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam monitor z wejściem DVI i chce do niego podłączyć x360. Kupiłem kabel HDMI - DVI i nie pomyślałem o braku dźwięku. W monitorze są wbudowane głośniki ale one wymagają oddzielnego podłączenia.

Jak inaczej można rozwiązać ten problem?

Wiem, że są kable VGA HD AV ale nie wiem czy nie będzie straty na jakości jeżeli polece po analogu.
    I jak to z tymi kablami działać?

wtyczka VGA do monitora, a te dwa chincze?? One właśnie są odpowiedzialne za dźwięk?
    Do tego przejściówka z 2xchincz na zeński Jack? Bo mam od głośników kabel jack-jack... jezeli cos nie tak to prosze o wyjasnienie.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Odp: brak dźwięku przy HDMI-DVI - rozwiązanie??

Tak przejściówa z cinczy na jacka i powinno śmigac. Te dwa kabelki są właśnie odpowiedzialne za dźwięk :D

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa

juz to kiedys pisalem ale sie powtorze :)
    sam mam taka sytuacje. rozwiazanie jest jedno i bardzo proste. obraz masz z hdmi-dvi.
    dzwiek ze standartowgo kabla component (tego z zestawu) rozebranego na pol zeby sie zmiesila obok wtyczki hdmi plus przejsciowka na jack (to nie koniecznie zalezy jak podlaczasz do glosników). wszytsko gra idealnie chyba ze masz jakies glosniki 7+1 to wtedy przydalobysie pewnie optyczne.

5. SaLi

SaLi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

jakbys wrzucil tutaj zdjecie tego przerobionego kabelka i mniej wiecej jak to wyglada przy wejsciach w konsoli to bede wdzieczny. Cos musze wymyslic z tym bo nei mam zamiaru wyrzucac kolejnych pieniedzy na nowy kabel

dzieki z gory
    pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum