1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak dźwięku w grach z zabezpieczeniem wave 4

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Lobuz, Listopad 23, 2009.

1. Lobuz

Lobuz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Tak jak w temacie napisałem od niedawna mam problem z nowymi grami. Dotychczas wszystkie gry mi chodziły bez żadnego problemu. A teraz mam duży problem. Gdy odpalam nowe gry przez active.iso nie mam w nich głosu. Sprawdzałem na Assassin's Creed 2, Teken 6, Fairytale Fights. DOmyślam się że problem może być active.iso, ponieważ wszystkie inne gry ( które nie odpalam przy jego pomocy) chodzą bez zarzutów. Mam iXtreme 1.6 oraz napęd prawdopodobnie LiteOn ( 2 żółte kabelki oraz charakterystyczna tacka). Szukałem wiele informacji na ten temat i niestety nie mogę nic znaleźć. Active.iso wypaliłem po raz kolejny ( specjalne dla LiteOn-a) ale niestety dalej bez zmian. Liczę na każdą pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Patchuj gry na wave 3 i wtedy sprawdz. powinno dzialac.

4. Lobuz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak tylko na dniach przyjdą do mnie zamówione płytki to na pewno spróbuję. Jednak wolałbym to rozwiązać jakoś inaczej i chciałbym zostawić ten sposób na ostateczność. A może ktoś ma inny pomysł co może być tego przyczyną?

Z tego co zauważyłem nie tylko ja mam taki problem, bo znalazłem podobny problem na innym forum:

5. biedaq94

biedaq94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    dlaczego możne występować taki problem ?

6. jozekpl

jozekpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moze to wina obrazu gry ?

7. Lobuz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wątpię, bo ściągnąłem obrazy gier takie same jak wielu innych użytkowników i z tego co czytałem wszystkim chodzi a mi nie. Obrazy zostały sprawdzone abgx i wszystko było na zielono. Do tego był by to dziwny zbieg okoliczność, aby tylko obrazy z nowym zabezpieczeniem i odpalane przez active.iso nie miały dźwięku. Nie mam pojęcia co może być tego przyczyną. Ale raczej nie zwalał bym tego na obrazy z grą.

8. Szonkok

Szonkok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może ktoś miał activate.iso zgrane nie takie jak trzeba, bo np. w liteonie trzeba mieć activate.iso liteon repack czy coś takiego.

9. Lobuz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ostatnio ściągnąłem specjalną wersję active.iso dla liteOn-a i dalej nic nie pomogło. Już nie mam pojęcia co może być nie tak.

10. Szonkok

Szonkok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Więc w takim razie nie ma chyba innego wyjścia jak spróbować rady z 1 postu.

"Patchuj gry na wave 3 i wtedy sprawdź. Powinno dzialać."

Wczytywanie...

Poleć forum