1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak dzwięku w słuchawce

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez werd, Styczeń 5, 2009.

1. werd

werd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Przeczytałem tutorial w poradniku ale jakos niebardzio mi to wszystko działa. Podłączam do pada słuchawki, ktore miałem w sestawie z x-em i... cisza. Konsole mam podłaczona do telewizora przez HDMI. W Profilu konta mam ustawione ze dzwiek w grach przez słuchawki. Wiecie czemu nie działa ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Bo słuchawka od pada jestdo gadania przez Live .

4. werd

werd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, no to sie jedna sprawa wyjaśniła, powiem szczerze ze tak podejrzewałem ale musiałem się upewnić. Dzieki. W takim razie gdzie mam podłączyć te słuchawki skoro przeszukałem cała konsole i żadnego wyjścia jack, mini-jack, czincz nie znalazlem, jest tylko hdmi, euro, i jakies takie szorokie (nieznam nazwy).

5. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    dział Ogólnie -> poddział Poradniki -> pierwsza pozycja na liście tematów
    wystarczy trochę poszukać...

6. Nefarod

Nefarod Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka
    Tyle razy już było to poruszane... Ja nie wiem, czy wy nie możecie łaskawie zajrzeć do instrukcji obsługi? Tak na zdrowy łeb, to można chyba sobie skojarzyć, że headset służy do rozmowy, a nie do gry. W końcu jakby to było do gry, to by chyba były dwie słuchawki przy headsecie, a nie jedna, nie? No chyba, że myślicie, że MS myśli, iż gracze to masochiści i lubią grać przy dźwięku mono.

7. werd

werd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Uwierz mi kolego że ja mam tak mało postów bo zanim o cos zapytam to przeczytam pół forum i ten twoj poradnik tez przestudiowałem ale zapomniałeś tam dodatać jedej instotnej sprawy... Do czego podłączyć te przejściówki??? Jeśli mam je podłączyć do tego kabla :[​IMG] to weź to dopisz bo bez tej informacji to ten tutorial jest taki cieżka do zrozumienia dla kogos kto nie podłącza konsli do "monitora" tylko używa kabla HDMI

8. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    to zadawaj dokładniejsze pytania, bo nigdzie nie zaznaczyłeś że używasz hdmi. Ale powinieneś wiedzieć, że po hdmi idzie nie tylko obraz, ale i dźwięk, więc jak chcesz słuchawek to musisz się podłączyć do tv lub kina, do którego masz podłączoną konsolę na hdmi.

9. werd

werd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, spoko, napisałem w pierwszym poście ze sie łącze przez hdmi :p ale luzik. Troche mi sie rozjasiniło w łepetynie myslalem tylko ze da radę cos wykombiowac z tym złaczem przy padzie. Eh... Zawsze pod gore... Dzieki panowie

Wczytywanie...

Poleć forum