1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak ineternetu po zalogowaniu na konto

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wolek35, Maj 25, 2014.

1. Wolek35

Wolek35 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć potrzebuje pomocy!!!
    Konsole mam od pół roku do wczoraj wszystko działało ok , natomiast wczoraj po odłączeniu od sieci i ponownym przyłączeniu po zalogowaniu na konto live rozłącza mi internet i odwrotnie jak nie jestem zalogowany to internet działa , próbowałem wprowadzać jeszcze raz dane do konta ale pojawia się błąd 8015190A którego nie mogę zlokalizować. Ponadto zakładka konto jest nieaktywna do edycji.

Pozdrawiam
    Paweł

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland

Kod błędu 8015190E | Narzędzie wyszukiwania kodów błędów | Kody błędów usługi Xbox Live

Wczytywanie...

Poleć forum