1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak internetu, dopiero pomaga reset routera

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez ziomal666v, Marzec 6, 2013.

1. ziomal666v

ziomal666v Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam taki problem np gdy sie polacze przez wifi w tel, xbox komputer lub przez kabel ethernet to zawsze musze resetować router przed włączeniem komputera, zraczy jak już włączyłem bo inaczej nie zadziała internet niby wykrywa ale nie dziala nic. Gdy uruchomie komputer/konsole/wifi w tel od nowa to musze resetować router da sie to jakoś ustawić, żeby tak nie było?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Brak internetu, dopiero pomaga reset routera

Kup nowy, ten to jakiś zużyty szj ;)

wysłano z xbox 360 RGH LINUX.

4. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Za mało szczegółów podałeś, żeby cokolwiek sensownego napisać. Kiedyś miałem podobny problem i okazało się, że mój dostawca internetu robi mnie w jajo i problemy wynikały z jego strony. A ja rwałem sobie włosy z głowy i zachodziłem o co tu chodzi, przyzwyczaiłem się już nawet, że codziennie rano musiałem restartować router. Jeśli router jest prawidłowo skonfigurowany to całkiem możliwe, że to właśnie usługodawca robi sobie jaja.

5. ziomal666v

ziomal666v Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie wiem czy prawidlowo, pisało, że już jest skonfigurowany. 8level shit, zreszta slaby zasieg jest :)
    Polecacie jakiś dobry router z dooooobrym zasiegiem!?

6. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Tplink tl wr1043nd

Wczytywanie...

Poleć forum