1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak internetu - Xbox360 (po przeróbce)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Spriker, Wrzesień 20, 2014.

1. Spriker

Spriker Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mojemu znajomemu podczas burzy przepięcie prawdopodobnie spaliło coś w obrębie portu Ethernet w Xboxie. Za jego zgodą zamieszczam jego sprawozdanie z całej sytuacji jaka miała miejsce gdy owe przepięcie wystąpiło.

''Sprawa wygląda następująco kupiłem nową kartę sieciową (giełda - 30zł) i dostałem na gwarancji wymieniony ten sam router, pamiętam ile trudu i ogólnie jak wielkim fartem udało mi się podłączyć konsole do neta bo sam do tej pory nie wiem jak to działo...ale działało Przywróciłem wszystkie zapisane ustawienia, wszystko podpiąłem tak samo i niestety internetu brak. W zakładce dostępne sieci wyskakuje mi -> sprawdź czy kabel ethernetowy jest podłaczony do konsoli oraz do routera lub modemu <- Zupełnie nie wiem od czego zacząć i jak się do tego zabrać żeby mieć z powrotem dostęp do neta (neostrada + router netgar) pamiętam że robiłem jakieś odblokowanie? przekierowanie? portów jednak nic a nic teraz z tego nie pamiętam. Dlatego mam prośbę żeby ktoś mi wgl nakreślił od czego zacząć. Po dłuższej refleksji zacząłem się zastanawiać czy jest możliwe aby "spaliło" mi wejście ethernetowe w konsoli?''

Z góry dziękuje za pomoc
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    wielce prawdopodobne ze w konsoli masz spalone wejście, jeżeli masz nowszą konsolę z wi-fi to spróbuj bezprzewodowo, a jesli nie to może zobacz czy konsola działa np. u kolegi, notabene konsola pod podłączeniu powinna z automatu połączyć sie z internetem

4. Spriker

Spriker Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsola jest z 1 roku produkcji więc opcja WiFi odpada. Przypuszczam, że w tym wypadku najsensowniejszym wyborem będzie zakup adaptera WiFi USB tak więc mógłby ktoś mi polecić taki adapter USB WiFi który będzie współpracował z moją konsolą ? Bardzo proszę o jakieś poważne propozycje np. Allegro :)

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

5. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83

Takie coś , nie żadna podróba , Wireless Xbox 360 N adapter.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum