1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak intrnetu w xboxie przez router RGH MTU ERROR

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jaavi, Luty 25, 2012.

1. jaavi

jaavi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam :)

Posiadam neostrade TP z modemem COMBO ZTE oraz Routerem TP-LINK TL-WR340G

Problem jest następujący:
    Podłączyłem konsole i pc do routera , na pc mam internet bez problemów , na konsoli nie moge przejsc weryfikacji sieć <-> internet , xlink tez nie odpowiada

Wyskakuje błąd MTU , aczkolwiek w routerze jak i w pc mam ustaiowe 1472 , czyli wiecej niz wymagane.

Co najlepsze , bez problemu moge podłączyć sie z konsoli do komputera PC ( XBOX - Router - PC ).

w DHCP dodałem w Address Reservation mac mojej konsoli i ip 192.168.0.2
    UPnP mam włączone
    Porty przekierowane (W Port Triggering mam odblokowane porty: 88 3074 53 80)
    DMZ wyłączone

Podłączenie konsoli bezposrednio do modemu , zrestartowanie tez nic nie dalo.

Czy to moze być wina na łączach neostrady ? czy mam do nich zadzwonić , jezeli tak to o co mam spytac ?

proszę o pomoc :)

Wczytywanie...

Poleć forum