1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak konto microsoft na profilu w konsoli?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dudi2000, Listopad 27, 2013.

1. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Ludzie pomóżcie
    Mam na konsoli profil dudi..... powiązany z kontem Microsoft. Nie wiedzieć czemu usunąłem to konto na https://login.live.com/
    Teraz na konsoli nie mogę się zalogować do xboxliva bo mój tag nie ma powiązanego konto
    Stworzyłem drugie konto na https://login.live.com/ ale nie mogę powiązać mojego konta na konsoli bo nie podłącza mi się do xbox liva
    Jakieś sugestie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Ostatnio zrobilem tak samo niestety jedynym rozwiazaniem jest nowe konto na live tego juz nie odzyskasz

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

4. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    zadzwoń na infolinie M$!

5. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Sprawa wygląda tak że dzwoniąc na infolinie Microsoftu załatwiłem spraw mianowicie odzyskają mój tag gracza wraz z mailem czas ok 10dni

Wczytywanie...

Poleć forum