1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak koszyczka na baterie

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez siabuba121, Grudzień 21, 2010.

1. siabuba121

siabuba121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    zakupiłem pady bez koszyczka na baterie i chce takowy dorobic moze ktos moze mi pomoc podeslajc jakiegos tutoriala
    prosze o ni e wysylanie linkow z akumulatorkami poniewaz one mni nie interesuja

2. Lotnik421 Xbox One

3. siabuba121

siabuba121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Wątpie, żebyś takie coś znalazł ponieważ budowa takiej klapki wcale nie jest prosta.

5. Krwawy Mechanik

Krwawy Mechanik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gryfino
    Racja taką klapkę to będzie trzeba było trochę budować ....
    Według mnie jednak tylko ta 1 opcja czyli ''akumulatorki''

6. Alex_Xbox

Alex_Xbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Potrzebujesz 2 baterii, musisz je tam włożyć, najlepiej przyklejając na dwu stronnej taśmie (+do + - do -) i od góry kawałkiem drucika albo kawałkiem foli aluminiowej łączymy + z - baterii a później to polecam zakleić taśmą izolacyjną i przetestować.
    Za chwile jak mi się uda to wrzucę coś ala schemat.

http://www.google.pl/imgres?imgurl=...WDA&esq=3&page=3&ndsp=18&ved=1t:429,r:16,s:36 tutaj masz link do poradnika :)
    Pozdrawiam i miłego grania.

Wczytywanie...

Poleć forum