Brak miejsca na instlacje gier

3Gamer

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam to mój drugi temat. Kupiłem konsole xbox 360 ale popełniłem jeden błąd, nie wziąłem pod uwagę tego że gre trzeba zainstalować aby napęd jej nie odtwarzał non stop i nie rysował. Nie wiem czy tak jest w rzeczywistości że napęd rysuje płyte przez dłuższy czas jej używania. I teraz pytanie, czy kupując pendrive 50-60gb (nie wiem jakie są na rynku, w domu mam 2 i 16gb) będe mógł od biedy mieć kilka gier na nim? Montować dysk trochę się boje, utraty gwarancji przykładowo.

Dziękuję.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Kup sobie wew. HDD bo i tak niektóre gry jego wymagają i na pendrive ich nie zainstalujesz...
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Co Ty gadasz? Jaka utrata gwarancji? Normalnie do konsoli kupujesz dysk z Microsoftu i nic nie tracisz o_O Konsola przyjmuje do 2TB. Możesz kupić dysk wewnętrzny jak i zewnętrzny na USB i pójdzie. Na penach też możesz mieć, ale dysk jest lepszym rozwiązaniem. W konsoli masz przecież specjalną kieszeń na dysk. Nie rozbierasz konsoli.
 

3Gamer

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Sądziłem że trzeba rozkręcać konsole czy coś :D Stąd pytanie o gwarancje.
 

3Gamer

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam pytanie, czy ten dysk -> http://allegro.pl/dysk-xbox-360-120gb-microsoft-okazja-oryginalny-i5851737616.html będzie pasował do mojej konsoli? Czy jest taka możliwość że nie będzie pasował? Na pudełku od konsoli pisze Xbox 360 E Console więc chyba taki mam model, tylko że ja mam tak że sciąga się klapkę i jest taka głęboka komora (na youtube widziałem film jak chłopak wkładał do tej konsoli dysk w pozycji pionowej) czy jest tak że każdy oryginalny dysk microsoftu pasuje do każdej trzystasześdziesiątki?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ty masz jak piszesz Slim E a link który dałeś to dysk w obudowie do FAT-a teoretycznie nie będzie pasował ale w praktyce gdybyś go wymontował z obudowy to spokojnie go wsadzisz do slima.
 

3Gamer

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kurcze czyli niepewna sprawa.. a może lepiej kupię dysk zewnętrzny? i przez usb podepnę? Albo pendrive? No chyba że jesteś na 99% pewny że się uda rozebrac obudowę i wtedy wejdzie mi w tą komorę (czy jak to się tam nazywa).
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W slimach masz dysk w takiej obudowie https://www.google.pl/search?q=Slim+e+dysk&safe=off&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj6wfe33s_JAhWmjnIKHQ6TDnkQ_AUIBygB&biw=1280&bih=666

Jak bardzo chcesz kupić po taniości z tamtej aukcji to będziesz musiał go wymontować z obudowy FATa i wsadzić w konsole + jakaś tektura by się nie kiwał na boki.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Kurcze czyli niepewna sprawa.. a może lepiej kupię dysk zewnętrzny? i przez usb podepnę? Albo pendrive? No chyba że jesteś na 99% pewny że się uda rozebrac obudowę i wtedy wejdzie mi w tą komorę (czy jak to się tam nazywa).
Daj zdjęcie Twojej konsoli to będziemy wiedzieli co Ty masz za model, bo takie gdybanie nic nie da :) Daj przód + tylna naklejka z danymi :p
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Daj zdjęcie Twojej konsoli to będziemy wiedzieli co Ty masz za model, bo takie gdybanie nic nie da :) Daj przód + tylna naklejka z danymi [emoji14]
kuleczka on ma model e. zwykły dysk do slima i tyle

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

3Gamer

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak


http://allegro.pl/dysk-120gb-do-konsoli-xbox360-slim-i-e-wys-24h-i5851307357.html

Ten dysk kupie i tak jak pisze akir nie ma siły by nie pasował.
 

Szuruburek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ale czemu nie kupisz większej pojemności? 250 to minimum.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
@Przemek1989 tak ten dysk będzie Ci pasował. Jednak zrobiłeś błąd biorąc dysk o tak małej pojemności. Te 120GB to jest za mało :) Zobaczysz za kilka dni, że to zbyt mała pojemność dysku. Lepiej mogłeś wziąć 250/320GB. Wielkiej różnicy w cenie nie ma.
 

3Gamer

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie mam w planie kupowania wielu gier, na razie mam dwie i wystarczają. Mam jednak pytanie co do gier w wersji elektronicznej, rozumiem że gdy się zakupi taką grę to można ją tylko raz pobrać? Czy można zatrzymać pobieranie i wznowić na następny dzień lub za kilka dni? Mam internet mobilny który jest bardzo wybredny, czasem ledwo się strony ładują, jedyny czas gdy śmiga w miarę dobrze jest noc, wtedy bym grę kupił i pobrał i możliwe że wznowił na następny dzień, jeśli by się do końca nie pobrała.
 

AmonAmarth1993

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie mam w planie kupowania wielu gier, na razie mam dwie i wystarczają. Mam jednak pytanie co do gier w wersji elektronicznej, rozumiem że gdy się zakupi taką grę to można ją tylko raz pobrać? Czy można zatrzymać pobieranie i wznowić na następny dzień lub za kilka dni? Mam internet mobilny który jest bardzo wybredny, czasem ledwo się strony ładują, jedyny czas gdy śmiga w miarę dobrze jest noc, wtedy bym grę kupił i pobrał i możliwe że wznowił na następny dzień, jeśli by się do końca nie pobrała.
Powiem Ci, że na Xbox 360 minimum to przynajmniej 500 gb dysk, przekonasz się po jakimś czasie ;)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Powiem Ci, że na Xbox 360 minimum to przynajmniej 500 gb dysk, przekonasz się po jakimś czasie ;)
Bez przesady zależy to głównie od tego kto ile gra i czy chomikuje gry.
 

AmonAmarth1993

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bez przesady zależy to głównie od tego kto ile gra i czy chomikuje gry.
Też tak sobie mówiłem a po jakimś czasie brakowało mi miejsca :) Dlatego gdy będę kupował XOne to wezmę min 1 tb a najwyżej dokupię zewnętrzniaka.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Też tak sobie mówiłem a po jakimś czasie brakowało mi miejsca :) Dlatego gdy będę kupował XOne to wezmę min 1 tb a najwyżej dokupię zewnętrzniaka.
To lepiej kupić 500tkę i dokupić dysk zewnętrzny 2tb. Wydasz tyle co na samą konsolę 1TB,a tutaj zyskasz na pojemności ;)
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Dokładnie lepiej opłaca się kupić 500gb i dokupić zewnętrzny 1TB/2TB.
Ja tak zrobiłem i jest git,w gry które gram obecnie mamna xboxie,a te które przeszedłem albo będę grał mamna zewnętrznym i w razie potrzeby przenoszę sobie

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

Do góry Bottom