1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak miejsca na pendrive po skonfigurowaniu go w Xbox 360.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Squbany23, Październik 24, 2013.

1. Squbany23

Squbany23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,mam problem z pendrivem.Mianowicie sformatowałem go w Windowsie do formatu FAT32,zwykłym sposobem nie szybkim potem w Xboxie.Wszystko ładnie pendrive spełnia wymagania.Podłączam go do kompa i jest on cały zapchany (16gb) przez jeden folder o nazwie Xbox 360 a w nim znajdują się pliki róznej wielkości nazwane DATA 0000 i tak aż do DATA 0016.Gdy próbuję sobie zgrać jakikolwiek plik na niego,brakuje miejsca.
    Nie wiem jak ale w pewnym momencie udało mi się coś na niego zgrać,lecz tego wogóle Xbox nie widział choć miejsce zmniejszyło się z 14,1 do 13,9 gb (pliki faktycznie ważyły 200 mb,były to mp3)gdy podłączyłem pena do konsoli,ale gdy wszedłem dokładniej w pliki,wszędzie widniało 0MB.
    Pendrive używałem do przerzucania GTA V na dysk i wszystko było z nim okej,było to jakieś 3 tyg temu,przez ten czas go nie używałem.
    Tak samo zrobiło mi się z innym pendrivem,ale tego tamtego nawet nie podłączałem do X'a a i tak ten folder wyskoczył i zapchał całego pendraka.

Może mam oczywisty problem,ale szukałem na YT i po stronach i nie zauważyłem tego typu problemu,także jeśli jest gdzieś odpowiedź na moje pytanie,proszę o link,możliwe że źle szukałem.

Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. akimata

akimata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Olsztynek
    Usuń ten folder i pendrive powinien zostać w formacie fat32 i wtedy powinien być widziany przez xboxa i będziesz coś na niego zgrać

4. Squbany23

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Usuwałem ten folder ale gdy podpiąłem pendraka (bez danych,w końcu to bez różnicy czy z danymi czy bez) musiałem go znowu konfigurować.

5. akimata

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Olsztynek
    to sproboj go sformatowac z poziomu windowsa.

6. Squbany23

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przecież napisałem w pierwszym poście że formatowałem go,do FAT32,a po usunięciu tego folderu cały czas taki system plików zostaje,ale po włożeniu go do konsoli muszę na nowo formatować,bezsens :(

7. akimata

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Olsztynek
  8. Squbany23

Polubienia:
    0