Brak misji Hs ( holownik, śmieciarka, maski....)

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
w gta jestem dokładnie na tym wątku GTA 5 - Misja 38: Maski, Misja 39: Holownik • Eurogamer.pl jednak nie wyświetliły mi się 4 znaczniki Hs a jeden z śmieciarką, dostarczyłem ją do miejsca spotkania, później załatwiłem ten samochód na ucieczkę i tu stoję, na mapie nie ma żadnych znaczników prócz tych "pytajników" ( u trevora). Jak sie z tym uporać ? robić te misje z pytajnikami ? wyczyściłem pamięć podręczną, zmieniałem postacie i nic...
 

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
w gta jestem dokładnie na tym wątku GTA 5 - Misja 38: Maski, Misja 39: Holownik • Eurogamer.pl jednak nie wyświetliły mi się 4 znaczniki Hs a jeden z śmieciarką, dostarczyłem ją do miejsca spotkania, później załatwiłem ten samochód na ucieczkę i tu stoję, na mapie nie ma żadnych znaczników prócz tych "pytajników" ( u trevora). Jak sie z tym uporać ? robić te misje z pytajnikami ? wyczyściłem pamięć podręczną, zmieniałem postacie i nic...
Te misje z pytajnikami to też misje główne, rób je, a powinny Ci się pojawić kolejne.
 
J

jas8115

Guest
Misje z pytajnikami to zadania poboczne, spróbuj zmienić postać, może pojawią ci się hs.
 

MichaelJack

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Ja np. Robilem to Trevorem. Wiec moze tez powinieneś?

Wysłane z mojego GT-I8260
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Masz ciężarówkę, holownik no to musisz zakupić trzy maski dla Trevora,Franklina i Michaela. Samochód do ucieczki też musisz mieć jak masz jakiś taki to możesz dać w telefonie "oznacz lokację". Te informacje wszystkie masz w tamtym poradniku co podawałeś linka a jeśli nie masz znaczników to musisz poczekać choć u mnie zawsze było wszystko cacy
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
zrobiłem wszystkie misje trevorem, nawet powtórzyłem tą ze śmieciarką i lipa, zrobię jeszcze misje franklinem ( te z pytajnikiem)

edit: odpaliłem gre na rgh ( na retail miałem save z rgh i tam trochę grałem) doszedłem do tej misji i pokazały się wszystkie znaczniki Hs także można zamknąć.
Problem rozwiązany.
 

Do góry Bottom