1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak misji Hs ( holownik, śmieciarka, maski....)

Temat na forum 'GTA V' rozpoczęty przez ...:::Anarkad:::..., Maj 8, 2014.

1. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    w gta jestem dokładnie na tym wątku GTA 5 - Misja 38: Maski, Misja 39: Holownik • Eurogamer.pl jednak nie wyświetliły mi się 4 znaczniki Hs a jeden z śmieciarką, dostarczyłem ją do miejsca spotkania, później załatwiłem ten samochód na ucieczkę i tu stoję, na mapie nie ma żadnych znaczników prócz tych "pytajników" ( u trevora). Jak sie z tym uporać ? robić te misje z pytajnikami ? wyczyściłem pamięć podręczną, zmieniałem postacie i nic...

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Te misje z pytajnikami to też misje główne, rób je, a powinny Ci się pojawić kolejne.

4. jas8115

jas8115 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Misje z pytajnikami to zadania poboczne, spróbuj zmienić postać, może pojawią ci się hs.

5. MichaelJack

MichaelJack XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Ja np. Robilem to Trevorem. Wiec moze tez powinieneś?

Wysłane z mojego GT-I8260

6. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Masz ciężarówkę, holownik no to musisz zakupić trzy maski dla Trevora,Franklina i Michaela. Samochód do ucieczki też musisz mieć jak masz jakiś taki to możesz dać w telefonie "oznacz lokację". Te informacje wszystkie masz w tamtym poradniku co podawałeś linka a jeśli nie masz znaczników to musisz poczekać choć u mnie zawsze było wszystko cacy

7. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    zrobiłem wszystkie misje trevorem, nawet powtórzyłem tą ze śmieciarką i lipa, zrobię jeszcze misje franklinem ( te z pytajnikiem)

edit: odpaliłem gre na rgh ( na retail miałem save z rgh i tam trochę grałem) doszedłem do tej misji i pokazały się wszystkie znaczniki Hs także można zamknąć.
    Problem rozwiązany.

Wczytywanie...

Poleć forum