1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak misji

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez wilku00, Listopad 21, 2008.

1. wilku00

wilku00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mój problem polega na tym ,że na mapce nie mam żadnej misji (mam 56% gry) . Ostatnio przegladałem solucje w poszukiwaniu rozwiazania mego porblemu i znalałem misje , która w jaki sposób pominąłem była to misja "I'll take her (Gerry) . Napisane było tam ,ze trzeba jachac do kafejki znalesc numer kolesia co wystawia rózowego cabrio i zadzwonić na podane numer . wszytko ładnie pieknie wpisuje numer i klapa nikt nie odpowiada ( dzwonie w dzien) . Co mam zrobić z tym fantem , jak rozwiazać ten problem ???

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bombel5

Bombel5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: Brak misji

spróbuj zadzwonić do każdego co możesz w telefonie, bo ta misja z różowym feltzer'em to jest jak pójdziesz do misji Gerrego w więzieniu... powiedz jaką miałeś ostatnią misję co robiłeś ?? ??

4. wilku00

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Niestety nie pamiętam jak ona sie nazywa ale była to misja od Francisa i musiałem zabić jego brata Derrica . Dodam że nie robiłem misji pokolei jak w poradniku .

5. Bombel5

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

musisz po prostu pochodzić po mieście jakoś czas zabić i Packie powinien do ciebie zadzwonić i poinformować cię o tym. Nie ma znaczenia czy misje robiłeś po kolei.

6. wilku00

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Chodziłem po miescie z 25 min i nic ? iel mniej wiecej trzeba czekać?

7. Bombel5

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

to ja nie wiem... spróbuj sam zadzwonic do packiego albo sie przespij ze 4 razy jezeli to nie pomoze to ja nie wiiem idz prawdzic maila.. nic pozniehj nie zrobisz

Wczytywanie...

Poleć forum