1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak możliwości grania na piratach po podłączeniu do XBL

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wilon, Sierpień 5, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Wilon

Wilon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    (To nie jezd żaden temat o banach, przerabianiu i nagrywaniu!)

Dobra, mam trochę śmieszny problem, czytajcie więc. Mam przerobioną konsole (przepraszam), tzn. jeszcze jakiś miesiąc temu mogłem tak powiedzieć, ale dzisiaj już nie jestem tego pewien. Wszystko zaczęło się w lipcu, a przynajmniej tak mi się wydaje, kiedy stwierdziłem, że podłącze sobie konsole do internetu, żeby skorzystać z darmowego miesiąca xbox live gold. Jak pomyślałem, tak zrobiłem, podłączyłem i jakieś tam aktualizacje(!) zaczęły się wgrywać na początku. Przez miesiąc więc grałem tylko na oryginałach(wiem, że pirata by mi nie wykryli, ale mimo wszystko pykałem w same oryginały) przez xbox live i ściągałem sobie jakieś tam demówki. Ostatnio skończył mi się darmowy GOLD, więc dzisiaj wkładam płyte z piratam, wybieram PLAY i nic! Wyskakuje informacja, żebym włożył płyte z grą, heh. Tak samo jest z innymi pirackimi grami i nawet jak przetarłem płytę :)O). Co teraz? Wiecie, co zrobić, aby znowu móc grać w piraty?

PS: Wybaczcie za nazwę tematu, ale w ten sposób chciałem przyciągnąć jak najwięcej ludzi. :)

// Wprowadzanie w błąd nazwą tematu jest niedopuszczalne na forum oszukujesz ludzi którzy chcą być może ci pomóc!!! WARN!!!

Nazwę tematu zmieniłem....

#jakubkameleon

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    <LOL32> takich tematów jest setka, a ty dalej nie wiesz, co się stało. Aktualizacja skasowała ixtreme/lt. Konsola do ponownego przerobienia. Poza tym granie na oryginałach na przerobionej konsoli nie chroni przed banem, bo liczy się fakt, że masz przerobiony napęd.

4. Wilon

Wilon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wybacz, stary. Nie wiedziałem, jak znaleźć odpowiedź na mój problem, tzn. wiem jak się szuka i ogólnie znam ten cały mechanizm, ale głównie miałem problem z tym, co mam wpisać w google, wyszukiwarce. Tak czy inaczej dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam :)

5. pelikan15

pelikan15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nysa
    Nie odpowiadajcie na takie tematy odsyłajcie do szukajki!!!!!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum