1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

brak możliwości istalacji gier na dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sono12, Listopad 19, 2014.

1. sono12

sono12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    moj problem polega na tym ze ostatnie nowe gry nie maja opcji instalacji na dysku tylko samo zagraj teraz i musze grac z plyty. nigdy nie mialem takiego problemu zawsze nagrywam na verbatimach ihasem z lt max i z dobrych wstawek a ostatnio nowe call of duty dragon age diablo i inne nie maja opcji instalacji albo nie chca sie do konca zaistalowac, ustawienia abgxa i imageburna mam z poradnika i nie bylo nigdy problemu, mam lt3.o

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piteros1

Piteros1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mam podobnie, plyty normalnie sie nagrywaja pod lt3 na verbatimkach i na ihas, np nie moglem do konca zainstalowac content do codaw poszlo dopiero wrzucajac przez pena, pes tez cos nie chce chodzic, assasin chodzi ale nie instaluje sie na dysk, a farcry4 przy poczatkowej instalacji dochodzi do polowy

Wczytywanie...

Poleć forum