1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak możliwości odtwarzania .avi po aktualizacji dasha

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KoNd2i0, Listopad 26, 2010.

1. KoNd2i0

KoNd2i0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak w temacie. Wcześniej miałem dash 9199 na którym wszystko chodziło. Po zrobieniu metody http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/jak-zagrac-w-gry-z-ap-2-5-bez-lt-na-lite-onach-73121.html przestały działać filmy .avi. Filmy .wmv natomiast działają bez zarzutu. Przy odtwarzaniu .avi pokazuje się czarny ekran i nic więcej zamiast filmu. Co jest tego przyczyną? Kodeków nie pobiorę ponownie z wiadomych przyczyn...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Gdzieś już chyba ktoś pisał i o ile pamięć mnie nie myli że trzeba pobrać ponownie kodeki innego wyjścia nie ma.

Ale jak mówię niech lepiej potwierdzi to ktoś kto miał/ma podobny problem.

4. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    tak. była gdzieś na forum mowa o tym. trzeba jeszcze raz kodeki wgrać.

5. KoNd2i0

KoNd2i0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czytałem kiedyś , że ich nie pobiorę offline. Czy do tej pory się coś zmieniło? Ponad rok praktycznie nie miałem styczności z konsolą, tylko przeleżała i być może coś w tym temacie się zmieniło....

6. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    niestety nie

Wczytywanie...

Poleć forum