1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak możliwości otworzenia plików ISO

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez _chris_, Listopad 30, 2015.

1. _chris_

_chris_ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich
    Niedawno stałem się posiadaczem Xboxa 360 z przeróbką RGH / LT3. Miałem tam jakieś obrazy na dy sku, które przepuszczałem przez ISO2GOD i potem wgrywałem przez ftpa na konsole i wszystko śmigało aż miło. Jednak mam kilka obrazów dostarczanych razem z plikiem .dvd których nie potrafię w niczym otworzyć. Ani żaden PowerISO, ani daemon tools, ani abgx po prostu NIC. Przy abgx dostaję błąd "blablabla.iso isn't recognized as an XBOX 360 ISO or Stealth file!" w ISO2GOD dostaję could not locate default.xex or default.xbe. Czy to są jakieś inne obrazy? Nie chciałbym nagrywać tych płyt, bo nie mam odpowiedniej nagrywarki, a po to jest RGH żeby właśnie nie nagrywać :)

Czy ja coś źle robię czy na tych obrazach jest przymus wypalania płyt? Z góry dzięki za wszelakie info

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    To nie są obrazy gier X360... albo zobacz we właściwościach obrazu nie masz czasami zaznaczone ''tylko do odczytu'' jak jest to odznacz.

4. _chris_

_chris_ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie ma zaznaczone tylko do odczytu. Wydaje mi się że to są obrazy xbox360 sama np. nazwa pliku Dirt_3_Complete_Edition_XBOX360.iso

Wczytywanie...

Poleć forum