1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak możliwości zalogowania gracza!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cdata, Marzec 10, 2012.

1. cdata

cdata Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Jak było to sorry za powtórkę ale nie znalazłem odpowiedzi przez searcha.

Mam taki problem: X'a posiadam od paru lat, kiedyś grałem nawet na Live, obecnie konsola zbanowana. Przerobiłem kilka dni temu przy użyciu RGH. Teraz chcac wystartować gierę na kinekta, konsola mnie rozpoznaje, zaczyna logować i wywala bład ze nie ma łaczności z Live. Pyta sie czy przetstować połaczenie - wybranie Tak kończy grę, wybranie Nie powoduje że gracz jest niezalogowany..... Jak podłacze kabel sieciowy to jest tylko informacja ze konsola zostala zablokowana ale gracza dalej nie loguje.
    Jak to obejść?? żona chce pograć w jakies Fitnes Evolved i inne gry na kinekta a nawet nie ma jak zapisać postępów... i mi marudzi... pomóżcie facetowi mieć spokojny weekend :very_drunk:

Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wyindywidualizowany

Wyindywidualizowany Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sala Samobójców :D
    Hmm odpal konsolę, zaloguj się na to konto XBL i wtedy odpalaj Xexmenu i gry. Możesz też założyć nowe konto offline i powinno hulać.

Wczytywanie...

Poleć forum