1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak mozliwosci zapisania stanu gry bez podlaczenia do XBLive

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cooval, Kwiecień 11, 2012.

1. cooval

cooval Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

konsola z RGH, jest kilka gier (kinectimals, fruit kinect ninja, YoShapes 2012) w ktorych nie mam możliwości zapisania stanu gry bez podlaczenia konsoli do internetu.

Wyglada to tak, ze loguje sie do profilu, konsola informuje mnie ze nie moze sie podlaczyc do xbox live i moge zakonczyc gre w celu przetestowania polaczenia do XBLIVE bub grac jako gosc.

Ten problem pojawił sie po aktualizacji RGH. Wczesniej mialem dash 13604 i wszystko działało, obecnie mam zaktualizowany dash do jakiegos najnowszego i konsola nie chce zapisywać stanu gry.

Prosze o porade co zrobic. Wlaczenie filtra rodzinnego i zabronienie polaczenia do XBLIVE nie pomaga. To samo jest w oryginalnym dashu i w FSD.

Pozdrawiam.
    Cooval

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    fakelive = true

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. zyxelxxx

zyxelxxx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety mam ten sam problem co kolega cooval....Wszystko działało pięknie dopóki nie zaktualizowałem RGH do 14719 oraz dashlaunch do 2.32.
    W Ninja Fruit konsola informuje, ze nie może połączyć się z Live....Gry nie można w ogóle rozpocząć nie mówiąc o zapisie stanu.

fakelive = true nie pomogło..

pozdrawiam

5. zyxelxxx

zyxelxxx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK, znalazłem rozwiązanie.
    Problem można szybko rozwiązać poprzez utworzenie Kinect ID.

Ustawienia systemu > Ustawienia Sensora Kinect > Konfiguracja ident. Kinect.

Odtąd wszystko działa jak dawniej..

pozdrawiam

6. schamann

schamann Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam podobny problem lt +3.0 najnowszy dash ,wszystkie gry proszą o zalogowanie się do xbox live inaczej nie będę mógł zapisywać stanu gry.
    I mimo że wchodzę przez swojego avatara każe logować się na nowo przez live.

7. dariuszxbox

dariuszxbox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    KINECTIMALS - jak w temacie..

Może jestem bardzo zielony ale nadal nie łapie. Czytam sprawdzam i nadal draństwo nie działa...
    Jestem zalogowany jako dany uzytkownik a Kinectimals z uporem maniaka chce mnie logować do usługi Live
    albo pozwala tylko na grę jako gość. Skonfigurowałem ponownie Kinecta, wywaliłem cache.... i nic.
    Wyłączyłem opcję logowania do LIVE w ustawieniach.
    Ktoś mi może łopatologicznie wytłumaczyć o co chodzi.?
    Proszę o pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum