1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak możliwości zapisu stanu gry (kinect)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Rolnik1985, Marzec 31, 2012.

1. Rolnik1985

Rolnik1985 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Posiadam konsolę xbox-a 360 z Kinectem i wszystko było fajnie do momentu kiedy konsola nie ma podłączenia do internetu.
    Grałem w gry Your shape FE 2012 i Big League Sports przechodziłem różne poziomy otrzymywałem podpowiedzi/odznaki itp.
    Przez najbliższe kilka miesięcy konsola będzie używana w innym miejscu gdzie nie będe miał dostępu do internetu i tu jest problem.

Chciałem odpalić gry a tu problem z zapisywaniem stanu gry i mogę grać ale bez zapisywania i odczytywania osiągnięć( jest wymagane podłączenie do xbox live).

Czy jest możliwość zapisywania stanów gry i osiągnieć na dysku wewnętrznym a nie za pośrednictwem xbox Live jak w inny grach akcji??

Na opakowaniu z grami nie ma informacji że jest wymagane podłaczenie do internetu.

Proszę o pomoc.

Dziekuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojtek1o9

wojtek1o9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    przez uruchomieniem konsoli odepnij ja od internetu i dopiero uruchom gre.
    wtedy bedzie mozliwosc zapisu gry.

4. Rolnik1985

Rolnik1985 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsola nie ma podłączonego kabla RJ45 a połączenie Wi-Fi zostało odłączone już dawno temu.
    Jak uruchamiam grę każe mi połączyć się z xbox live.
    Wybieram że nie chcę się połączyć to mam do wyboru połącz się lub graj bez zapisywania i tu jest problem.
    Chciałbym kontynuować bez połączenia ale z zapisem postępowania w grze.

5. kucharz_tm

kucharz_tm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam podobny problem jak opisany powyżej.
    Grałem w Your shape 2012 wszystko było ok. Po aktualizacji xbox'a wraz z grą nie można dokonać zapisu w grze.
    Jest zalogowany profil i chcę się logować do xbox live i tam zapisywać ?
    Czy ktoś może mi pomóc ? Byłbym bardzo wdzięczny.

Wczytywanie...

Poleć forum