1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak muzyki

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez LauraR, Październik 18, 2012.

1. LauraR

LauraR Dziewczyna Dziewczyna

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Pszczyna
    W grach xgd3 mam problem z muzyka. Gram z dysku z wykorzystaniem tricku z mp3 zeby uniknac bledu z nieautoryzowana plyta. Gdy pendrive jest podpiety do konsoli nie slychac muzyki w tle podczas grania oraz w menu, podczas gdy np. odglosy walki czy dialogi dzialaja normalnie. Problem znika gdy wyrwie sie pendriva podczas gry. Jest jakis sposob zeby jakos inaczej rozwiazac ten problem i uniknac ciaglego podpinania i odlaczania pendrivea ? I od czego on zalezy ? Czy takie wyrywanie pendriva podczas gry moze jakos uszkodzic konsole ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Wyłącz muzykę po 3-5minutach i będzie wszystko w porządku. Błąd o weryfikacji nie wyskoczy a będzie soundtrack z gry.

1 osoba to lubi.
  4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  5. LauraR

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Pszczyna
    Gry są nagrane iHasem. Mam lt 2.0

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  7. mrowa522

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Odp: Brak muzyki

To po co ci mp3 jak nagrywasz ihasm??takie cos sie stosuje przy nie pełnych obrazach

Wysyłane z mojego Xperia Neo V za pomocą Tapatalk 2

8. LauraR

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Pszczyna
    Dlatego że sprawdziłam kilka gier i np. Dishonored zainstalowane na dysku i nagrane iHasem działa bez mp3 i wszystkie dźwięki są, a NBA nagrane w ten sam sposób, na tej samej płycie i z tym samym firmwarem pod płytę, zainstalowane na dysku wywala błąd bez pendrive'a z muzyką. Jak się włoży pendrive'a to działa normalnie, ale brakuje muzyki w menu i intro, która pojawia się dopiero po wyciągnięciu pendrive'a. W sumie nie przeszkadzałoby mi to tak bardzo gdyby nie to że pendrajw się zaczął rozlatywać przez ciągłe wyciąganie z konsoli i czasem przestaje łączyć.

BTW. Może mi ktoś polecić odpowiedni firmware pod płyty Platinum, albo jak mogę sprawdzić jakiego ich rodzaju używam ? Szukałam na forum i wiem że są ich 3 rodzaje, a nie udało mi się znaleźć jak mogę sprawdzić który z nich posiadam i dowiedzieć który jest odpowiedni. Obecnie mam wgrany firmware do Verbatimek, na których nagrywam od święta gry które na Platinum działać nie chcą.

9. mrowa522

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    To Ci napisałem, że nie musisz go wyciągać tylko zwyczajnie wyłącz muzyke z pendrive'a po 5 minutach i nie będzie żadnych błędów.

10. ento

ento Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Co do płytek platinum skorzystaj z tego tematu,mi wszystko hula:D
    http://xboxforum.pl/ihas-241/nagrywanie-xgd3-na-platinum-mbipg101-r10-65-a-110542/

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum