1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak nastepcy Xboxa na E3 2012

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Lusus, Marzec 15, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28

David Dennis z Microsoftu, w oswiadczeniu dla serwisu Bloomberg stwierdzil, ze informacje na temat nastepcy Xboxa 360, nie pojawia sie na targach E3, ani w najblizszej przyszlosci.

Dodal, ze dla Microsoftu rok 2012, bedzie rokiem dalszego promowania Xboxa 360. Gry takie jak Halo 4, Forza Horizon, Fable: The Journey, jak rowniez tytuly zapowiedziane na Kinecta, maja podtrzymac dobre wyniki konsoli na ryku. Dennis wspomina tez o rozszerzaniu oferty muzycznej i filmowej dla Xboxa, a takze o kompatybilnosci uslug z Windows 8.

Skoro kasa plynie to po co cos zmieniac. Sony chyba tez niczego nie szykuje na E3.

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    wcale mnie to nie zdziwi i jakoś zdziwiłbym sie gdyby miało się 'coś' pojawić

4. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    I bardzo dobrze. Technologia Xboxa 360 mnie w pełni zadowala i nie spieszy mi się do następnej generacji.

1 osoba to lubi.
  5. MARGRA26

MARGRA26 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chmielnik
    Jednym słowem ; Lipa :(

6. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Mi się nie śpieszy choć konsole znacznie odstają od porządnych komputerów ale mi to wystarcza :)

7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    No na prawdę, Halo 4 i Forza Horizon to wszystko co Microsoft jest w stanie zaoferować normalnym graczom, Fable: The Journey przecież jest na Kinecta tak jak masa nadchodzących popierdółek. Oferta muzyczna i filmowa to dobra dla burgerów, u nas, z tego co pamiętam takich usług nawet nie ma, w moich oczach jedynie kompatybilność z Windows 8 może przedłużyć żywot X360tki. Dla mnie brak next gena to żadna strata, miałem Xboxa 360 to zakupię PS3.

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    #MrDraiger nie lubię Cię! Foch! To samo chciałem napisać :D

Na poważnie to tak i tak 1/2 osób posiadających X360 zaopatrzyła się pewnie już w dobry sprzęt chociażby dla tego by zagrać w BF 3 we Full HD (jak np. Ja :D). Więc w najgorszym wypadku Xbox pójdzie w odstawkę i znowu będzie się grało na PC.. Chociaż mam dobrego Pc to tak i tak wolę na Xboxie pograć sobie np. w Skyrim (29godzin za sobą a dopiero 17 poziom i jeszcze masa questów do zrobienia.. :D)

9. freeq_

freeq_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    Ja również nie zdziwię się jak okaże sie na targach co innego. Mimo to do następcy mi nie spieszno ;)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

10. smrodek11

smrodek11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ten news tak zaciekawił mnie co z kinectem na windowsa, na stronie Kinect New Features | Kinect for Windows znalazłem coś takiego:
    "accommodate existing non-commercial deployments using the SDK beta and the Kinect for Xbox 360 hardware, the beta license is being extended to June 16, 2016"
    Po co by mieli tą bete rozszerzać do 2016 roku? Wg. mnie nie wcześniej niż przed tą datą zagramy na nowej konsoli M$

11. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Szczerze mowiac nie rozumiem dlaczego tak sie bronicie przed nowa generacja. Nowa konsola bedzie napewno dawala duzo wiecej mozliwosci i beda powstawac lepsze gry. Czyli same plusy. A tak naprawde dla nas co by to oznaczalo ? "Koniecznosc" kupna nowego sprzetu, ktory jest sprzetem na lata.
    Nowe gry ? I tak regularnie kupujemy nowe tytuly, wiec co za roznica czy bedziemy placic za gry na nowa czy na stara konsole.

12. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Halo 4, Forza Horizon, Fable: The Journey To ma podtrzymać konsolę ?? Dobre sobie, ani to dobre produkcje ani nic, szkoda gadać o tym co robi MS i Sony, tak jak pisano niedługo przegoni ich nawet Apple jak tak dalej pójdzie.

13. jorgos

jorgos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No i bardzo dobrze że nie będzie na razie nowych konsol jeszcze sie nie zdążyłem obecnymi nacieszyć.Mi tam obecny xbox 360 wystarcza jakby nadchodzace gry miały taką grafe jak forza 4,crysis 2,i inne tytuły o podobnej grafice to mi to wystarczy,nie wszystkich stac na nowego xboxa który może kosztować do 2000 zł lub wyżej a jesli ma byc jeszcze niekombatybilny z grami na 360tkę,zresztą grafika nie jest najważniejsza w grach a grywalnosć.

14. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    ja mam dobrego kompa ale wole pograc na xboxie bo moge sie walnac do wyra i sobie grac :D a tak to trzeba siedziec na ***** tyle godzin

15. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Przepraszam bardzo, ale Halo 4 jeszcze nie wyszło, Forza jeszcze nie wyszła, Fable nie wyszedł, ale to już są złe produkcje? Po pierwsze nawet nie wiemy jak ta Forza ma w ogóle wyglądać. Czy to wyścigi a'la NFS Pro Street czy Test Drive Unlimited. Nie wiemy. A co do Halo 4. Sprzedaż na bank będzie ogromna i na pewno nie gorsza niż Halo 3 lub Halo Reach. Chyba nie muszę wspominać ile sztuk Halo Reach zostało sprzedanych w ciągu pierwszego tygodnia? Podpowiedź: Więcej niż Battlefield 3, a BF3 przecież jest na 3 platformach, a Halo Reach na jednej. Niedługo to zaczniecie pisać recenzje na podstawie teaser'ów ;)

16. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Mi w zupełności wystarcza to co oferuje dzisiejszy rynek.

17. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    I dobrze, bo co zmieniać coś co jest jeszcze dobre i kupowane?

18. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Nareszcie, jest jednak nadzieja dla tego świata.

Ok to po co nowe ulice w Polsce ? Po co nowe stadiony ? Po co nowe ligi, mecze, mistrzostwa itp. ? Po co ci awans w pracy ? Idąc taką ideologią to cofniemy się do jaskiń, technologia musi iść do przodu takie już jest, a jak MS i Sony będą tak wstrzymać to tak jak już pisałem wcześniej Apple ich wyprzedzi, albo nawet samsung czy nawet sony sam siebie wyprzedi tabletami.

Do tego na dole

Tak nowa konsola nie oznacza natychmiast nowej grafiki itp. Ale oznacza rozwój to tak jak z silnikami w autach, robią coraz lepsze są coraz szybsze, ale po co ? Skoro w terenie zabudowanym mamy do 50 km/h a tam w większości ludzie jeżdżą.

19. Wheelman

Wheelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie wiem czemu ludzie az tak baradzo chca nowa konsole, nowa konsola nie oznacza juz grafiki jaka widzielismy w przezentacji UE4. Na to wszystko trzeba czasu. Przypomnijcie sobie start 360 - Perfect Dark Zero, Oblivion (framerate....), COD2, itp Minusem tego roku jest ze na 360 niz poza znanymi tytulami sie nie pojawi :/ Halo znamy, Forze, Fable rowniez, MS za duzo poswieca uwagi Kinectowi, no coz casuale przychodza do niego...

Konsole wychodza od lat N64, PSX, DC, itp i kazde z nich ma ten sam problem - framerate. Jesli nastepna generacja nie bedzie potrafila utrzymac gry minimalnie w 30fps, z AA, teksturami na HIGH to po co nam ona dla kilku gier wysokiej jakosci na ktora trzeba bedzie czekac 2-3 lata?

20. jarek9292

jarek9292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    moim zdaniem obecne konsole zatrzymały rozwój gier video kurcze żeby chociaż zatrzymały na sobie ale blokują też gry na PC sam posiadam xbox ale teraz ostatnio wole PC chociaż mam ze średniej półki komputer to gry na nim wyglądają o x razy lepiej tęsknie za czasami jak xbox 360 był górą

21. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Według mnie w tym roku ktoś zapowie prace nad swoją nową konsolą , a czy to będzie MS , czy Sony....pożyjemy zobaczymy.
    Prawda , że pecety już dawno zostawiły swoją mocą konsole , a prawdą jest też to , że niewiele gier to nam pokazuje.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum