1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak obrazu, dzwiek jest

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez vic16, Marzec 6, 2009.

1. vic16

vic16 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Kilka dni temu zaobserowalem grajac w Fight Nighta problem...mianowicie po powiedzmy 30minutowy graniu, kolory byy bardzo dziwne, wygladalo to tak, jakby obraz wyswietlany byl w 16 bitach, moze nawet mniej...bardzo waska paleta kolorow...
    Dzis, gdy chcialem sobie pograc na klocku, po wlaczeniu go, usyszalem dzwiek powitalny, moge przemieszczac sie po menu, wszystko jest ok, tylo nie mam obrazu... :(
    Dodam, ze konsolka ma juz kilka lat, jest ona z 06roku, w moim posiadaniu jest od samego poczatku, nigdy nie bylo z nia problemow, nie miala ROD'a, teraz tez sie nie wyswietlaja czerwone diody
    Jaka moze byc przyczyna tego, ze nie mam obrazu??
    Ile moze mnie uczynic naprawa??
    Dodam, ze nie mam juz na nia gwarancji ;(

2. Lotnik421 Xbox One

3. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Spalony chip HANA.
    Naprawy nie dokonuje nawet sam microsoft tylko wymienia całą płytę główną konsoli. Lecz skoro to rocznik 06 to naprawa jest bardzo prosta gdyż ten scalak zbudowany jest jeszcze na nóżkach a nie na kulach.

Wystarczy chip z padniętej konsoli ruwnież z rocznika 06 a takich mase cierpiących na Rooda przelutować do twojej i po robocie.

Cena nie powinna przekroczyć 150zł. Naprawa daje skuteczność 100% działania konsoli jeśli na chip zostanie dodany mały radiator. Każdy serwis XBOXA powinien sobie z tym poradzić bez problemu.

4. vic16

vic16 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki za odpowiedz
    Mam nadzieje, ze niedlugo przybedzie mi troche $$$ i naprawi sie to jakos :)

5. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    a moglbys mi podac fotke gdzie ten chip jest?tez mam x'a z 2006 i chcem zabezpieczyc ten chip radiatorem;)

6. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Kolega wyżej ma na prawdę bardzo dobry pomysł sam mam radiator na annie. Ania też lubi często padać

Wczytywanie...

Poleć forum