1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak obrazu, konsola startuje.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Justyna98, Grudzień 28, 2011.

1. Justyna98

Justyna98 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam falcona na warsztacie który normalnie się uruchamia i czyta płyty lecz nie daje obrazu i nie można pada przypisać. Czy to wina układu ANA/HANA? Gdzieś czytałam żeby na jakimś bodajże rezystorku obok owego układu napięcie zmierzyć (ma być 3.3V), ale nie mogę namierzyć tego postu :(

Może to przyczyna czegoś innego? Dodam że konsola normalnie działała i została wyłączona. Po ponownym włączeniu po jakimś czasie objawy jak wyżej. Klient mówi że tak już raz było i po 2 dniach niewłączania sama zaskoczyła. Teraz już mija 2 tydz. i nic.

PS.
    Konsola z JTAGiem, po odmontowaniu i przywróceniu oryg NAND nic się nie zmienia.

2. Lotnik421 Xbox One

3. piko37

piko37 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec
    Winny będzie GPU a dokładniej kule pod nim. Reballing GPU i powinno ruczyć

4. Justyna98

Justyna98 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale z tego co mi wiadomo jak pójdą kule pod GPU to RRODa powinna chyba dostać? No i kod błędu by się dało odczytać, a tu nic takiego nie występuje.

5. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    czasami jest z konsola nie pokazuje rroda ale nie ma obrazu właśnie

6. Justyna98

Justyna98 Banned

Polubienia: