1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

brak obrazu na zwyklym tv

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez jakp, Grudzień 13, 2008.

1. jakp

jakp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Opole
    Moj problem polega na tym, ze gdy podlacze componentem do hdtv to wszystko dziala dobrze, a jak podlacze tym samym kablem do zwyklego tv to jest dzwiek a obrazu nie ma. Oczywiscie na wtyczce zmienia hdtv-tv odpowiednio do telewizora i co najwazniejsze przelacznik dziala bo gdy zmienie to konsola sie restartuje. Wie ktos cos zrobic ?
    dodam ze problem wystapil gdy konsola wrocila z serwisu i co mnie dziwi jesli komus tak sie robilo to nie mial obrazu na zadnym kablu, tv a u mnie dziala takze na lcd przez vga, tylko i wylacznie na zwyklym tv wystepuje problem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wujek

wujek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ostrowiec
    zmień rozdzielczość konsoli na 480 ( z tego co kojarzę) - anyway - najmniejsza jaka jest możliwa

4. jakp

jakp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Opole
    ustawic na kablu hdtv, podlaczyc do hdtv i ustawic tam 480 potem zmienic na kablu na tv i sprobowac wtedy czy zadziala na zwyklym tv?
    edit: niestety ten zabiegl nie pomogl. Jutro sprawdze na innym componencie od kolegi, byc moze moj cos juz nie gra ale watpie zeby to bylawina kabla.

5. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    ludzie jak wy mozecie grac na zwyklych tv;/ czasami czytam jak ktos pisze ze gra na zwyklym na 21 cali..przeciez to jest profanacja konsoli..ta konsola nie jest tworzona po to by laczyc ja ze zwyklymi TV... moje zdanie jest takie ze chyba lepiej nie miec Xboxa niz ogladac okropnej jakosci obraz na zwyklym tv..raz podlaczylem xboxa do 29 LG flatron 50 herc i myslalem ze walne ze smiechu jak zobaczylem obraz.napisy to ledwo sie odczytywalo

Wczytywanie...

Poleć forum