1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

brak obrazu, pomocy!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mati936, Październik 27, 2010.

1. mati936

mati936 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam falcona z końca 2007r. Wszystko było z nim ok aż do dziś. Nie ma obrazu, nie wyskakują mi żadne czerwone diody ani inne błędy, dźwięk jest. Chciałem was zapytać co uległo uszkodzeniu w mojej konsoli? ana/hana, gpu czy może coś innego?
    Dodam jeszcze że jest to na pewno wina konsoli, sprawdzałem różne kable, zasilacze i tv.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Brak obrazu jest częstą usterką jak popularny "Pierścień śmierci", poszukaj w swojej okolicy serwisu w necie znajdziesz dużo ogłoszeń ludzi, którzy naprawiają tą usterkę

4. mati936

mati936 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam jeszcze jedno pytanie, jak ściągnąć te metalowe "X-y" znajdujące się pod spodem płyty głównej??

5. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Podważyć zdecydowanym ruchem. Jak jeden odskoczy to i reszta.

6. mati936

mati936 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, już się udało, wymienię dziś pastę i zrobię x-clampa. Jak skończę to dam znać czy konsola już działa.

Wczytywanie...

Poleć forum