1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak obrazu przez HDMI

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez tracer10, Lipiec 7, 2012.

1. tracer10

tracer10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica/Ballina
    Witam. Tak jak w temacie grałem wczoraj na konsoli podłączonej poprzez HDMI po wyłączeniu i ponownej chęci zagrania później obraz przez HDMI nie szedł, testowałem dwa kable i nic. Przez component i euro obraz jest, czy to może oznaczać że wejście HDMI się spaliło?

2. Lotnik421 Xbox One

3. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Sprawdz, czy inne urzadzenie z wyjsciem HDMI dziala na telewizorze (np. satelita, jakis media player itp), oraz podlacz konsole do innego TV.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    samo gniazdo nie, przyczyna będzie płyta główna. Serwis rozwiąże problem

5. wadeblade

wadeblade Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A przypadkiem burza u Ciebie w mieśćie wczoraj nie była? U mnie po burzy 1 HDMI nie działa na drugim wszystko ok. Jeśli masz możliwość sprawdź konsole na innym TV, albo jak wyżej ktoś napisał podłącz inne urządzenie wykorzystujące HDMI pod TV. U mnie działa to tak: na 1 wejściu niby sygnał idzie ale na TV jest czarny ekran, na drugim wszystko ok.

6. tracer10

tracer10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica/Ballina
    Podłączyłem konsolę do drugiego TV poprzez HDMI i działa także problem musi być w drugim TV na którym najwyraźniej wejścia HDMI musiały się zepsuć chociaż i w to wątpie bo wypiąłem kabelek od dekodera i wpiąłem do x-a i też obrazu nie było.

7. kmes.serwis

kmes.serwis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wątpię w Twoje wątpienie. HDMI w tv walnięte w taki czy inny sposób.

8. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Zmień rozdzielczość na 720p, jak to nie pomoże to walnięte wejście HDMI w TV :)

Wczytywanie...

Poleć forum