1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak obrazu przy właczonym xboxie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sebpit, Wrzesień 18, 2010.

1. sebpit

sebpit Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam taki problem, otóż mój xbox włącza się normalnie, mogę otworzyć napęd przyciskiem ale nie mam obrazu. Następnie po kilkunastu sekundach pojawia się ROD. Ktoś ma jakieś przypuszczenia co mogło się stać i jak to ewentualnie naprawić . Z góry dzięki za pomoc i Pozdro !!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. lork

lork Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprawdź czy kable są dobrze włożone.

4. sebpit

sebpit Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kable sprawdzałem, sprawdziłem też na 2 tv i dalej to samo.

5. estern

estern Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Z jakiego roku jest konsola, jaką ma płytę główną i czy jest przerobiona? A wystąpienie Rrod`a mogło wyniknąć z przegrzania. Jeżeli konsole kupowałeś w sklepie to masz trzy lata gwarancji na Rrod`a więc najlepiej odeślij do Microsoft`u o ile nie jest PRZEROBIONA bo ci odeślą zbanowaną.

Wczytywanie...

Poleć forum