1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak obrazu, rozdzielczosc pomocy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PanSmoczek, Październik 14, 2013.

1. PanSmoczek

PanSmoczek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Dzisiaj rano kupiłem kabel do xbooxa z przejsciówką do VGA, podłączyłem do monitora wszystko fajnie działało wiec zabrałem się do zmiany rozdzielczości. Zmieniłem kilka razy rozdzielczość na większą, wszystko było ok. niestety pech chciał, że niechcący właczyłem rozdzielczosc na najwyzsza a po jakiś 3 sekundach obraz całkowicie znikł. Czy ktoś mógł by mi powiedzieć jak mogę to naprawić ? dodam, że nie mam możliwości podłączenia konsoli do tv .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    O ile się nie mylę to po odpaleniu konsoli należy trzymać na padzie RB + Y ,rozdziałka wróci do ust. fabr.

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.

4. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    Rt+y :)

5. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    RT + Y i konsolę włączasz z Pada guzikiem GUIDE, RT + Y trzymasz tak długo aż się nie pojawi Logo Xklocka

Wczytywanie...

Poleć forum