1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak obrazu / sygnału video

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Masterick, Grudzień 5, 2012.

1. Masterick

Masterick Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Kilka dni temu odebrałem sflashowanego xboxa. Wszystko działało, a po 3 dniach nagle zaczęły pojawiać się dziwne kolory, a właściwie zanikać, wyglądało to trochę tak jakby gama kolorów spadła do 8 bitów. Zresetowałem konsolę, chwile podziałała normalnie i znowu to samo. Odpiąłem kable, podłączyłem jeszcze raz i powtórka z rozrywki - kolorki i reset. Niestety od tego czasu obraz już się nie pojawił w ogóle, jest za to cały czas dźwięk.

To stara wersja X-a, fat, bez wejścia HDMI. Kabel mam TAKI. Normalnie podpinany chinchami, po wystąpieniu problemu próbowałem przez tą przejściówkę EURO, jednak bez rezultatów.

Kabel przy innej konsoli, podpięty do tego samego TV działa dobrze.

Próbowałem przełączać z trybu HDTV na TV i resetować rozdzielczość, też bezskutecznie.

Czy mogę zrobić coś sam, zakładając że nie rozkręcałem nigdy xboxa i nie mam do tego narzędzi?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Tylko serwis Cię poratuje.

5. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Jak kable dobre i wersja hmdi pewnie problem z gpu jak to naprawiac sie oplaci tego juz.

6. Masterick

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, dzięki. Jeszcze jedno pytanie żeby nie zakładać nowego tematu. Czy na dysku są przechowywane jakieś dane na temat konsoli na której był używany? Chodzi o to, że jak już mówiłem dopiero odebrałem go z serwisu (po 6 miesiącach, ale to inna historia) i jestem niemal pewien, że to nie moj X (na swoim obok numeru seryjnego zrobiłem swoje niewielkie oznaczenia, których teraz nie ma, a samego numeru nie przepisałem), jednak nie mam tego jak udowodnić.

7. manukkk

manukkk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    skoro to stara wersja konsoli (bez HDMI) to prawdopodobnie padł układ ANA (odpowiedzialny za obraz). Niech bardziej obeznani mnie poprawia jeśli się mylę.

8. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    przedsmak RRODA ;p miałem to samo parę lat temu ;)

9. milczar111

milczar111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Skoro zaznaczałeś to kłuć się z oszołomem. Nie masz żadnego dowodu zakupu?

10. Masterick

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To niestety nie takie proste. Żeby w ogóle odzyskać konsolę sprawa musiała trafić do rzecznika konsumentów. Dlatego póki co nawet nie próbuję bez dowodu, bo znając bezczelność tych ludzi po prostu się tego wyprą.

Wczytywanie...

Poleć forum