1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

brak obrazu; znaczek się nie swieci a konsola chodzi dalej

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez nemek, Październik 31, 2009.

1. nemek

nemek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Witam.
    Mam dziwny problem.
    Kiedy wyłączam xboxa on dalej chodzi ... nie daje obrazu i nie świeci się znaczek ale dalej chodzi - słychać. Można otworzyć napęd.
    Miał już ktoś coś takiego?
    Pozdrawiam

EDIT: Konsola juz dziala ale co sie stalo ? bardzo mnie to ciekawi

/następnym razem nazywaj tematy poprawnie - opisujące problem a nie POMOCY czy MAM PROBLEM! sloniu

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    może dalej "chodzić " gdy ostro pograsz i sie bardzo nagrzeje ,wtedy zanim sam sie wyłączy najpierw musi sie ostudzić
    ,druga opcja to że masz w ustawieniach włączone żeby skończył pobierać dane z neta i dopiero się sam wyłączył - wtedy znika obraz i dźwięk ,a w tle kończy pobierać np.dema lub aktualizację później sie sam juz wyłącza ( w tym czasie miga kółeczko w środku wyłącznika)

4. Suteq

Suteq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Też mi Xbox działa, nawet jak kliknąłem przycisk Power. Klikam drugi raz i konsola się wyłącza na dobre. :) Nie warto się takimi rzeczami przejmować. :)

5. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A czy jak wyłączasz to czasem miga Ci zielony "power" na środku przycisku?

6. Morlun55

Morlun55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lidzbark Warmiński
    Ja też tak mam i w ogóle się tym nie przejmuję.

Wczytywanie...

Poleć forum