1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

brak obrazu

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Outer, Grudzień 15, 2008.

1. Outer

Outer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    właśnie kupiłem wzywanego xboxa, jak podłączam go TV i mam tylko dźwięk i tak samo jak podłącze do monitora... czego to jest wina? i czy opłaca sie to naprawiać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
    jest to znany problem i mozna go naprawic za jakies 150zl? Musisz poszukać jakiegos serwisu, ktory ci to naprawi..a czy sie oplaca naprawiac to juz zalezy od ciebie czy masz kase :) a jak juz kupiles uzywanego to juz go napewno drozej nie sprzedasz z taka awaria

4. yanoosch

yanoosch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja tak mialem i problem lezal po stronie kabla laczacego konsole z tv. Mam taki przelacznik przy wtyczce do konsoli HDTV i TV. Przelaczylem na TV i smiga

5. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
    no tez moze byc wina kabla ale raczej to jest usterka w konsoli ;p musisz próbować

6. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Chip ANA/HANA
    Poczytaj było na forum.

Wczytywanie...

Poleć forum