BRAK OKŁADEK - XBOX nie pobiera

otik

Świeżak
Świeżak
Jak w temacie - xbox jasper nie pobiera okładek
Połączenie z internetem jest bo ip po lewej stronie u dołu się wyświetla
Chodzi o rgh
POMOCY
Pozdrawiam
 

Kizo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak w temacie - xbox jasper nie pobiera okładek
Połączenie z internetem jest bo ip po lewej stronie u dołu się wyświetla
Chodzi o rgh
POMOCY
Pozdrawiam
ścieżki ustawione poprawnie ? zrób skanowanie ręczne , ustaw głębokość skanu na 10
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
FSD już nie jest wspierane musisz użyć aurorę 0.5b (ostatnia jak się nie mylę).
I co najważniejsze musisz mieć najnowszego dashlaunch'era - jeżeli nie będziesz go miał to nawet jak wszystko poustawiasz na cacy to nie będzie działać.
 

Kizo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
FSD już nie jest wspierane musisz użyć aurorę 0.5b (ostatnia jak się nie mylę).
I co najważniejsze musisz mieć najnowszego dashlaunch'era - jeżeli nie będziesz go miał to nawet jak wszystko poustawiasz na cacy to nie będzie działać.
FSD już nie jest wspierane musisz użyć aurorę 0.5b (ostatnia jak się nie mylę).
I co najważniejsze musisz mieć najnowszego dashlaunch'era - jeżeli nie będziesz go miał to nawet jak wszystko poustawiasz na cacy to nie będzie działać.
bzdura mam fsd i wszystko pieknie pobiera ,dashlaunchem kolejna bzdura nie wprowadzaj w bład jak nie uzywasz rgh, a tylko sie domyslasz bo gdzies tak napisali
 

Macian

Użytkownik
Użytkownik
Wyłącz fakelive w dashlaunchu.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
bzdura mam fsd i wszystko pieknie pobiera ,dashlaunchem kolejna bzdura nie wprowadzaj w bład jak nie uzywasz rgh, a tylko sie domyslasz bo gdzies tak napisali
Jak nie używam jak używam RGH. Więc najpierw zapytaj nim rzucasz słowa na wiatr. FSD nie jest i nie będzie już wspierane. Ludzie z FSD przeszli na aurorę.

Jak taki bystry jesteś to dlaczego ostatnią wersją FSD jest wersja F3 Rev 775 z 2013r. przecież jest wspierany..?
Dlaczego kiedyś był (jest) wysyp tematów, że okładki nie ściągają się na FSD 3.. ? Dlaczego ludzie z realMod sami twierdzą by przejść na Aurorę..

FSD nie wspierał xhttp który został dodany po dashu 14699.. Aurora wspiera xhttp (którego też trzeba aktywować w Dashlaunch'erze). Jeżeli masz nxe 17349 bądź powyżej to nie ma opcji by działał ci FSD 3 - ściąganie coverów oraz title updatów.

EDIT:
Spróbuj jeszcze w dashlaunch.ini dać livestrong=false.
 
Ostatnia edycja:

Macian

Użytkownik
Użytkownik
Jak nie używam jak używam RGH. Więc najpierw zapytaj nim rzucasz słowa na wiatr. FSD nie jest i nie będzie już wspierane. Ludzie z FSD przeszli na aurorę.

Jak taki bystry jesteś to dlaczego ostatnią wersją FSD jest wersja F3 Rev 775 z 2013r. przecież jest wspierany..?
Dlaczego kiedyś był (jest) wysyp tematów, że okładki nie ściągają się na FSD 3.. ? Dlaczego ludzie z realMod sami twierdzą by przejść na Aurorę..

FSD nie wspierał xhttp który został dodany po dashu 14699.. Aurora wspiera xhttp (którego też trzeba aktywować w Dashlaunch'erze). Jeżeli masz nxe 17349 bądź powyżej to nie ma opcji by działał ci FSD 3 - ściąganie coverów oraz title updatów.

EDIT:
Spróbuj jeszcze w dashlaunch.ini dać livestrong=false.

Livestrong nie zmieniaj bo bana wyłapiesz z automatu, niech wyłącz wyłączy i będzie działało. U mnie się nie ściągały, ale musiałem wyłączyć FL bo gta 5 mi nie chciało działać, po zmianie od razu okładki się pobrały.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Livestrong nie zmieniaj bo bana wyłapiesz z automatu, fakelive wyłącz i będzie działało.
Jakiego bana jak nie masz dostępu do xbl..
 

Macian

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie Livestrong służy do tego, aby blokować połączenie do live.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Jeżeli masz profil offline i nigdy nie dołączyłeś do XBL to tak i tak nigdy przecież Cie nie połączy. Bo jeżeli by tak było to przy LT+ dawno miałbym bana.. a moja konsola nigdy nie miała styczności z xbl nigdy nie ujrzałem komunikatu łącze z xbl itp itd.
 

Kizo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak nie używam jak używam RGH. Więc najpierw zapytaj nim rzucasz słowa na wiatr. FSD nie jest i nie będzie już wspierane. Ludzie z FSD przeszli na aurorę.

Jak taki bystry jesteś to dlaczego ostatnią wersją FSD jest wersja F3 Rev 775 z 2013r. przecież jest wspierany..?
Dlaczego kiedyś był (jest) wysyp tematów, że okładki nie ściągają się na FSD 3.. ? Dlaczego ludzie z realMod sami twierdzą by przejść na Aurorę..

FSD nie wspierał xhttp który został dodany po dashu 14699.. Aurora wspiera xhttp (którego też trzeba aktywować w Dashlaunch'erze). Jeżeli masz nxe 17349 bądź powyżej to nie ma opcji by działał ci FSD 3 - ściąganie coverów oraz title updatów.

EDIT:
Spróbuj jeszcze w dashlaunch.ini dać livestrong=false.
nie pogrążaj sie już w swoich bzdurach ,mam fsd i wszystko mi pobiera nie wiem co piszą ludzie z realMod ,poczytaj też inne fora że fsd nadal działa z mojej strony koniec dyskusji i nie rzucam słów na wiat, twój poprzedni post jedna wielka bzdura
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
nie pogrążaj sie już w swoich bzdurach ,mam fsd i wszystko mi pobiera nie wiem co piszą ludzie z realMod ,poczytaj też inne fora że fsd nadal działa z mojej strony koniec dyskusji i nie rzucam słów na wiat, twój poprzedni post jedna wielka bzdura
Vice versa też nie mam zamiaru z tobą dyskutować.
Jak miałem problem w 2014-2015 z FSD3 rev755 - że nie ściągało coverów i title update (idealnie chodziło, odstawiłem konsolę na dłuższy czas wróciłem do niej i nie chodziło.. - nie ściągało tu/coverów). To nikt nic nie wiedział.. było tylko odesłanie do realMod i tam rozwiązałem problem. I od tego czasu używam Aurory. Napisałem to, co Ja dostałem w odpowiedzi. I mi wszystko chodzi.

Tak ogólnie gdzie Ty widzisz związek scan deptha w fsd 3 z coverami? Jak to służy przecież tylko i wyłącznie jako dokładność przeszukiwania contentu na dysku (gry/app/tu/dlc itd).. Może mi jeszcze powiesz, że to ma związek z coverami? hehe. (w moim przypadku gry odnajdywało ale coverów brak.. i sobie mogłem sd ustawiać na ile mi się podobało..)



Dyskusji z tobą nawet nie rozpocząłem, bo na nią trzeba mieć jakiś poziom inteligencji - komunikacji międzyludzkiej, a nie od razu "bzdury", "nie masz" itp :).
Ja tam nie wnikam w to "co masz", czego nie.. zbytnio mnie to nie interesuje. Jak dla mnie to możesz sobie mieć nawet tego okrojonego slimka z dual nandem lotto mi to :).
Działa Ci FSD to się ciesz.
Pozdrawiam ;)

PS. Jak jesteś taki fajny to czemu koledze po prostu nie pokażesz jak masz ustawiony pliczek .ini ;). Może ma coś źle ustawione i dlatego mu nie chodzi.
 

Kizo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Vice versa też nie mam zamiaru z tobą dyskutować.
Jak miałem problem w 2014-2015 z FSD3 rev755 - że nie ściągało coverów i title update (idealnie chodziło, odstawiłem konsolę na dłuższy czas wróciłem do niej i nie chodziło.. - nie ściągało tu/coverów). To nikt nic nie wiedział.. było tylko odesłanie do realMod i tam rozwiązałem problem. I od tego czasu używam Aurory. Napisałem to, co Ja dostałem w odpowiedzi. I mi wszystko chodzi.

Tak ogólnie gdzie Ty widzisz związek scan deptha w fsd 3 z coverami? Jak to służy przecież tylko i wyłącznie jako dokładność przeszukiwania contentu na dysku (gry/app/tu/dlc itd).. Może mi jeszcze powiesz, że to ma związek z coverami? hehe. (w moim przypadku gry odnajdywało ale coverów brak.. i sobie mogłem sd ustawiać na ile mi się podobało..)



Dyskusji z tobą nawet nie rozpocząłem, bo na nią trzeba mieć jakiś poziom inteligencji - komunikacji międzyludzkiej, a nie od razu "bzdury", "nie masz" itp :).
Ja tam nie wnikam w to "co masz", czego nie.. zbytnio mnie to nie interesuje. Jak dla mnie to możesz sobie mieć nawet tego okrojonego slimka z dual nandem lotto mi to :).
Działa Ci FSD to się ciesz.
Pozdrawiam ;)

PS. Jak jesteś taki fajny to czemu koledze po prostu nie pokażesz jak masz ustawiony pliczek .ini ;). Może ma coś źle ustawione i dlatego mu nie chodzi.
Vice versa też nie mam zamiaru z tobą dyskutować.
Jak miałem problem w 2014-2015 z FSD3 rev755 - że nie ściągało coverów i title update (idealnie chodziło, odstawiłem konsolę na dłuższy czas wróciłem do niej i nie chodziło.. - nie ściągało tu/coverów). To nikt nic nie wiedział.. było tylko odesłanie do realMod i tam rozwiązałem problem. I od tego czasu używam Aurory. Napisałem to, co Ja dostałem w odpowiedzi. I mi wszystko chodzi.

Tak ogólnie gdzie Ty widzisz związek scan deptha w fsd 3 z coverami? Jak to służy przecież tylko i wyłącznie jako dokładność przeszukiwania contentu na dysku (gry/app/tu/dlc itd).. Może mi jeszcze powiesz, że to ma związek z coverami? hehe. (w moim przypadku gry odnajdywało ale coverów brak.. i sobie mogłem sd ustawiać na ile mi się podobało..)



Dyskusji z tobą nawet nie rozpocząłem, bo na nią trzeba mieć jakiś poziom inteligencji - komunikacji międzyludzkiej, a nie od razu "bzdury", "nie masz" itp :).
Ja tam nie wnikam w to "co masz", czego nie.. zbytnio mnie to nie interesuje. Jak dla mnie to możesz sobie mieć nawet tego okrojonego slimka z dual nandem lotto mi to :).
Działa Ci FSD to się ciesz.
Pozdrawiam ;)

PS. Jak jesteś taki fajny to czemu koledze po prostu nie pokażesz jak masz ustawiony pliczek .ini ;). Może ma coś źle ustawione i dlatego mu nie chodzi.
Dobrze ze twój poziom inteligencji jest na poziomie ,staram sie pomóc jak umie , jak piszesz wyżej to Ty miałeś problem z FSD a nie wszyscy ,wiec nie pisz bzdur ze Fsd nie jes wspierane ,ja uzywam i nie narzekam bez odbioru
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Do autora tematu:
FSD pobiera normalnie okładki. Jedynie trzeba ustawić w dashlaunch opcje:
Livestrong = false
Jest to w 100% działający sposób.

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
fsd działa i pobiera potwierdzam, profil offline nie oznacza że konsola nie łączy się z xbl.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

otik

Świeżak
Świeżak
FSD pobiera normalnie okładki. Jedynie trzeba ustawić w dashlaunch opcje:
Livestrong = false
Jest to w 100% działający sposób.

Jak to ustawić i zrobić - jestem świerzak :)
Pozdrawiam i apeluje o zgodę na forum. Bez kłótni Panowie.
Miłego dnia.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Dobrze ze twój poziom inteligencji jest na poziomie ,staram sie pomóc jak umie , jak piszesz wyżej to Ty miałeś problem z FSD a nie wszyscy ,wiec nie pisz bzdur ze Fsd nie jes wspierane ,ja uzywam i nie narzekam bez odbioru
Jak pomóc ? Powiedzenie komuś by ustawił głębsze scan depth to nie pomoc w rozwiązaniu problemu - brak coverów.. Tym możesz sobie rozwiązać tylko i wyłącznie braki w odnajdywaniu contentu z dysku na FSD.. Więc może lepiej poczytaj trochę więcej bzdur i doszkol się. Chyba, że jesteś chodzącą encyklopedią i swoją wiedzę o rgh zdobyłeś z nieba nie czytając żadnych for, poradników itp itd.



Dla jasności..
"liveblock true will block access to Xbox live.
livestrong false will allow you to get updates from FSD.
noupdater true will block Xbox live updates."


@-=DEXTER=- pobieranie TU też działa?

@otik gdzieś na dysku musisz mieć plik launch.ini (czyli plik od Dashlaunch'era) i tam dopisujesz
livestrong = false

Powinien być na Hdd1 ale nie dam ręki sobie obciąć.
 

bumbum45

Świeżak
Świeżak
Oczywiscie ze okładki pobiera FSD. Przed chwilą musiałem wgrać nowy FSD bo mi się posypało wszystko i po wskazaniu sciezki, okładki są jak zawsze.
 

otik

Świeżak
Świeżak
livestrong musiałem wyłączyć -
Działa
Dziękuje i pozdrawiam
 

emerytek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
już pisałem w innym temacie ale nikt nie odpowiada. Po wymianie obudowy dysku zewnętrznego zniknęły wszystkie okładki. Okazało się że wywaliła się ścieżka. mimo że wpisałem ponownie poprawną ścieżkę pojawiają się teraz tylko okładki do nowych gier. Okładki z gier zapisanych na dysku wewnętrznym są na swoim miejscu .Kilka starych okładek zostało ale po refresh też zniknęły.FSD skanuje ale nie pobiera bo okładki nadal są w pamięci tylko ich nie widać. Miałem kiedyś podobny problem po wymianie dysku . trzeba było usunąć folder z zapisanymi okładkami ale dopadła minie skleroza i niestety nie pamiętam który .Może ktoś z forumowiczów wie o który folder chodzi .
 

Do góry Bottom