1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak opcji "dostosuj" przy formatowaniu dysku usb

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ikarfl, Wrzesień 15, 2015.

1. ikarfl

ikarfl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Googlowałem mój problem, ale niestety nie potrafię znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.
    Mianowicie chcę sformatować mój dysk zewnętrzny pod xboxa360, ale po udanym formacie nie posiadam opcji dostosowania rozmiaru pamięci masowej... nie wiem czy to jest kwestia dashboardu (17349) czy czego...
    zależy mi na rozwiązaniu problemu, ponieważ mam RGH i chciałbym mieć partycję usbmu0.
    Co należy zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. JeDaj

JeDaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nic. Podłączasz dysk i go używasz. W tej chwili nie musisz już nic formatować. Xbox360 wykorzystuje całe dostępne miejsce na dysku.

Wejdź w oryginalny dashboard, wejdź w zarządzanie pamięcią i przerzuć coś na ten dysk USB. Zrobi się katalog Content.

4. ikarfl

ikarfl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    o, to super - a co w przypadku jeśli będę chciał zgrać na dysk grę dwupłytową? nie muszę się już bawić w tworzenie partycji usbmu1? no bo poprzez brak dostosowania rozmiaru pamięci masowej, partycja usbmu1 nie została utworzona.

5. JeDaj

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie musisz, ba, nawet nie musisz używać horizona czy innego narzędzia do tego, aby wrzucać to na dysk/pendrive. Po ostatniej aktualizacji folder content i cała jego zawartość jest dostępna z poziomu eksploratora Windows.

6. ikarfl

ikarfl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dziękuję bardzo za pomoc!
    czyli rozumiem, że jedyne co muszę, to wyeksportować pliki w programie iso2god w odpowiedni sposób i wszystko później mogę spokojnie wrzucać na dysk do odpowiedniego folderu w content/0000000000000000/... tak? :)

7. JeDaj

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    dokładnie tak. A jeśli gra ma 2 lub więcej dvd, to wyciągasz co trzeba z jednej z płyt i spokojnie kopiujesz na dysk w odpowiednie miejsce :)

ikarfl lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum