1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak opcji formatowania dysku

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez galtom, Listopad 13, 2015.

1. galtom

galtom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hej,

kupilem dysk Seagate Backup Plus (2TB) - po podpiefcziu do konsoli jest widoczny tylko jak nosnik dla mediow.
    Settings->Sytems->Storage, itd...
    Widze go, ale po klikniecziu A nie pojawia sie opcja formatowania dla gier i aplikacji.
    Tzn. pojawila sie raz - po uruchomieniu nic sie nie dzialo (kilka minut na ekranie TV biegalo kolko).

Probowalem usowac i montowac partycje, formatowac do NTFS i exFAT, robic jedna duza, dwie mniejsze, zostawiac partycje niesformatowana - bez powodzenia.

Dysk z PC dzila bez zadnego problemu, z XO nie chce - ktos moze pomoc?

Pozdrawiam,
    galtom

XO + Smart DNS + Netflix - THE BEST!

2. Lotnik421 Xbox One

3. JeDaj

JeDaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miałem taki sam problem z dyskiem w kieszeni patriot gauntlet 3. W środku jakiś dysk 1TB. Po podłączeniu pierwszy raz do konsoli dało się go przygotować do pracy, jednak w trakcie przegrywania na niego gier z dysku wewnętrznego pojawił się błąd. Po tym stało się tak jak u Ciebie: widoczny jest, ale nie da się go sformatować. Niestety, nie rozwiązałem tego w żaden sposób. Podłączyłem inny dysk 1TB (jakiś seagate) i działa do dziś bez problemu. Patriota używam z PC.

4. kunis6

kunis6 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    a probowaliscie formatowac na PC potem do X0?

5. Kielkozaur

Kielkozaur Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    I pytanie czy jest transmisja usb 3.0.... Też mam dysk 750 ale niestety 2.0 i tylko służy do odtwarzania plików.

6. galtom

galtom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dysk ktory mam to ten: http://www.seagate.com/products/laptop-mobile-storage/laptop-external-drives/backup-plus-slim/#specs
    2TB czerwony.
    Wczoraj rozmawialem z supportem - tez sobie z tym nie poradzili. Obecnie w ciagu 3-5 ma sie u mnie pojawic nowy Xbox a stargeo (zepsutego - bo twierdza, ze jest zepsuty) mam im odeslac.

Kazali mi usunac partycje przez PC I XO powinien dysk zobaczyc (wczesniej widzial magazyn mediow). Jednak po usunieciu partycji okazalo sie, ze dysku nie widzi. Stad wniosek, ze XO jest zepsuty i nalezy go wymienic.

Jaka macie wersje softu?

Ostatnia edycja: Listopad 14, 2015
  7. JeDaj

JeDaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wymieniają Ci konsolę z powodu braku widoczności dysku? Ciekawe co zrobią, jak na nowym też będzie problem ;) Oczywiście nie życzę Ci tego.

U siebie próbowałem usuwać i tworzyć na nowo partyce. Dysk w formacie MBR czy GPT - zero zmiany. Partycje miałem sformatowaną jako NTFS i później jako exFAT. Nic się nie zmieniło po podłączaniu go do konsoli. Był widoczny, tylko nie można było go wykorzystać jako dysk konsoli. Oczywiście kieszeń jest USB3.

Wczytywanie...

Poleć forum